Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs néha nagyon elegetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs néha nagyon elegetek a randizásból?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és kezdek lemondani arról, hogy valaha is normális kapcsolatom lesz. 18 éves korom óta randizom, és eddig két se veled-se nélküled kapcsolatot sikerült összehoznom, és egy csomó-csomó randit. Nem túlzok ha azt mondom azt utóbbi pár évben minimum 40-50 férfival találkoztam. (Nem feküdtem le velük, egész életemben 3 pasival voltam, mielőtt még valaki elkezdené mondogatni, hogy mekkora k.rv.a vagyok.) Ennek ellenére soha nem lesz az egészből semmi. A legtöbb férfi valahogy semmit vonzalmat, érzelmet nem vált ki belőlem, így pár randi után kifullad a dolog. Aztán kezdődik az egész elölről, és ebbe én már belefáradtam. Már szinte csak muszájból járok randizni, hogy megnyugtassam magam, hogy teszek valamit az ügy érdekében, de már nem hiszek benne igazából. Én csinálok valamit rosszul? Másnak szinte minden második randijából kapcsolat lesz, nekem meg 50-ből egy se? Van még valaki így ezzel? Ti nem akarjátok néha feladni?
2017. okt. 22. 21:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Bár én férfiszemszögből tudom csak vizsgálni, de én alapvetően nem randizok olyan nővel, aki nem mozgat meg.

Nem tudom mi alapján egyezel bele a randikba de úgy hiszem, ha a kérdés nem kamu, hogy ott lesz valami probléma...

2017. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Inkább engem szoktak elhívni. Volt akivel neten ismerkedtem meg, volt akivel ismerősön keresztül, volt akivel buliban találkoztam. Általában ha nem taszít az illető, adok neki egy esélyt, mert ki tudja? Lehet elsőre nem az esetem, de aztán megfog benne valami, és ő lesz nekem a tökéletes pasi. Persze sose alakult még így... Én is hívtam már el pasit randira, de annak se lett jó vége. Szerintem akkor már elveszett a vadászat izgalma, mert nem sok érdeklődést mutatott irányomba. Pedig előtte úgy tűnt bejövök neki.
2017. okt. 22. 22:46
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, de itt nem ismerkedem. Ez még nekem is túl anonim így. :D Neten facebookon ismerkedem ha valaki rámír, meg voltam fenn régebben a Badoo-n, de onnan már töröltem magam. Lehet tényleg nem kellene görcsösen keresgélnem, majd csak jön valaki. Vagy nem, akkor meg még mindig vehetek pár macskát. :D
2017. okt. 22. 22:52
 14/18 anonim ***** válasza:
Oké, ha megadod a FB-od, akkor Rád írok ott
2017. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 13


A legigénytelenebb húspiacokon mit vártál:DDD

Talán még éretlen vagy érzelmileg...

2017. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kb egy éves időszakom volt még fiatalon és hülyén ez a "randizós", avagy a "jaj keressek valami csajt". A viszketés elmúlt, azóta csak olyat hívok el, akit előtte már valamennyire megismertem, és szimpatikus.
2017. okt. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Direkt randzini elég béna dolog általában, nekem is hasonló tapasztalataim vannak, mint neked. Szerintem sokkal jobb hagyni, hogy természetesen alakuljanak a dolgok. A barátommal egyetemen ismerkedtem meg, de hosszú ideig csak barátok voltunk, így igazából nem is randiztunk soha, csak sokat voltunk együtt és beszélgettünk. Sokkal rosszabb lett volna, ha mondjuk minden hétvégén elmegyünk valahová, ezt erőltetettnek éreztem volna - már csak azért is, mert ha egyértelműen randiról van szó, akkor az is egyértelmű, hogy ideális esetben a barátságon túl is szeretne egymástól valamit a két fél, ez pedig zavaró lehet.

Ha általában téged hívtak meg, akkor nyilván alapvetően tetszel a férfiaknak, és már ezért sem kell erőltetned az egészet, mert valószínűleg előbb utóbb találsz olyat, akivel kölcsönös a szimpátia/vonzalom úgy is, hogy nem keresed.

2017. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Élőben ismerkedj. Valóban nem kell erőltetni, de az élőben kötött ismeretség alapján sokkal többet meg fogsz tudni az illetőről. Facebook meg ilyen helyek csak arra jók, hogy láss pár képet meg tud-e írni.
2017. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!