Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszhetek ennek az egyetemist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek ennek az egyetemista srácnak?

Figyelt kérdés

Nos, van egy srác, akit már ismerek egypár hónapja, egy külföldi egyetemi buliban ismerkedtünk meg. (A srác külföldi) Az ő országában ismerkedtünk meg, tehát ebben a kintextusban ő a hazai fiù, én meg a külföldi diáklány.

Eléggé közvetlen srác, nagyon szeret barátkozni, ùj kultùrábòl érkező embereket megismerni. Én különösen "bejöttem" neki, mert félig magyar-félig német vagyok, szòval dupla nemzetiség... :D Szòval ìgy alapjáraton elég nyitott a külföldiek felé.

Sajnos nem eléggé egyértelműek a jelzései ahhoz, hogy eldönthessem tényleg bejövök neki:

- Megpròbálom valahogy pontokba szedni a jeleket, amik erre utalhatnak:

- Általában ő keres. Ő ír.

- Szinte minden héten elhìv ebédelni, a gond csak az, hogy mindig másokkal együtt. Bár mùltkor kettesben voltunk, mivel senki nem ért rá.

- Ölelget és hozzámér - bár ő tényleg egy ilyen csupa-szìv ember, és igazábòl mimdenkit mindig nagyon megölelget, szóval nem mondanám, hogy annyira feltűnő lenne. Bár mintha mostanság egy kicsit elnyùjtaná az öleléseket... Normális, ha egy ebéd alatt vagy 4x megölel?

-Sokszor mondja, hogy mennyi minden közös van bennünk, és hogy mennyire meg tudom érteni - mármint ém őt. Nagyon különleges a srác, és tényleg sok hasonlòság van köztünk.

- A barátai párkapcsolatairòl beszél nekem. Hogyan jöttek össze ecc. + A vegyes házasságban élő emberekről. - szòval akik különböző náciòkbòl származtak és ùgy jöttek össze.

- Meghìvott vacsorázni -mármint ugy, hogy én fizettem a sajátomat - a barátaival. Bemutatott egy csomò barátjának.

- Meghìvott kávézni, ezt viszont ő fizette.

- Amikor kettesben ebédeltünk egy kissé átlátszò blùz volt rajtam, de nem volt vulgáris csak kicsit átütött a melltartòm. És este beszélgettünk és mondtam, hogy milyen hideg van ma és akkor megjegyezte, hogy nem csoda ha fáztam, mert csak egy kis vékony ing volt rajtam semmi más. És kuncogott hozzá. Ja és észrevettem, hogy ebéd közbe többször a mellemet nézte, bár azt hiszem ez ilyen ösztönös-férfirekaciò.

- Azt mondta, hogy nehezen tud ismerkedni a saját országában, mert ott a lányok nagyon beképzeltek. Ja és azt is mondta, hogy ha meghìvod egy kávéra őket, már azt követelik, hogy vedd őket feleségül.... :D (Egyébkémt azt hiszem ez mindenol ìgy van, hogy a külföldi nőkkel előbb kötsz barátságot,mert ők eleve nyitottabbak és kedvesebbek a kiszolgáltatottságuknál fogva. Nem akarom azt sem, hogy azt gondolja ròlam, hogy könnyűvérű, könnyen-kaphatò vagyok.

Nem tudom, hogy én vagyok ennyire vak, hogy nem veszem észre, hogy akar-e valamit - amit egyébként nagyon remélek - vagy tényleg semmit sem akar? Ebben a bizonytalanságban nem igazán merek lépni.



2017. okt. 24. 02:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet tudni,milyen nemzetiségű az úriember?
2017. okt. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Elmondanátok, hogy miért is lettem lepontozva? Elmondtam egy véleményt, de adtam normálisat is. Hogy ha ennyire akarja, kérdezze meg. Nem csak szidtam, hogy miért külföldivel akar együtt lenni. -.-'. Komolyan, értelmezni nem tudtok.

Első válaszba támogattam is valahol, megmondtam mit tegyen.

2017. okt. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Azért lettél lepontozva mert botrányos amit írtál. És úgy látom a többség hasonlóan vélekedik. Igen, nagyon sok férfi is, mint én is.


Az pedig, hogy milyen nemzetiségű lényegtelen kívülről.

Csak arra jó, hogy támadni lehessen akár a lányt akár a fiút.

2017. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!