Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdő mérnökként durván 350...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő mérnökként durván 350 ezret kezdtem keresni a csóró egyetemista lét után és valamiért ezerszer könnyebb ismerkedni. Így mit gondoljak a nőkről, a világról?

Figyelt kérdés

Szüleim is szegények, apa karbantartó, anya gyári szalagmunkás, húgom is bolti eladó. Egy közepes méretű vidéki megyeszékhelyről jövök. Szóval egyetemistaként is sokszor a májkrém+zsemle, kollégium, évi egy kézen megszámolható ruhavásárlás, diákhitel nagybani kihasználása volt a jellemző Budapesten, ahol tanultam és most is élek.

Nem nézek ki se rosszul, se viselkedésre nem vagyok lúzer, volt középiskolában egy kétéves kapcsolatom és egyetem alatt is voltam egy lánnyal pár hónapot. De főleg a tanulásra koncentráltam.


Eddig 7 lánnyal szexeltem március óta, mióta dolgozni kezdtem. Közülük kettő volt, akivel összejártam hónapokig is. A legjobb az volt, amikor 3 nap alatt 3 különböző lánnyal szexeltem (a kettő, akikkel összejártam, plusz egy újonnan megismerttel a második randin).

Na és a lényeg, hogy van pénzem szép albérletre jó helyen, márkás ruhákat vettem, kicsivel több pénzt költök a külsőmre és végre meg tudok hívni lányokat randin pl egy-egy drága italra, barátokat ebédre, stb. és még így is félre tudok tenni vagy 100 ezret egy hónapban. (Kocsim nincs, de még nem is akarok. Bringával és BKV-val járok.) Randikon amúgy konkrétan pénzről egyáltalán nem beszélek.


Most meg Tinderen, netes társkeresőn, de párszor már a valóságban is azt látom hogy sokkal könnyebb ismerkednem minden értelemben. És nem lett több szabadidőm, ugyanúgy dolgozom (mint régen tanultam), foglalkozom a családdal, barátokkal.

Tudom lehet ez sokaknak kicsit naivnak tűnik, de tényleg azt gondoltam azért ezen kívül más is számít. Kellemes, békés családi környezetben nőttem fel, barátaim közt sincsenek nagy csajozósak, ilyet eddig a valóságban nem, csak filmekben láttam.

23/f


2017. szept. 21. 11:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
26%
BME-s voltál?
2017. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Az Óbudaira jártam
2017. szept. 21. 11:50
 3/44 anonim ***** válasza:
63%
Egész biztos vagyok benne, hogy nem a pénzről van szó. Minden bizonnyal a mérnöki szaktudásoddal nyűgözöd le őket. Én is épp hogy belekzdek a differenciálegyenletek témakörébe, már a nyakamban a nő.
2017. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom mit gondolj.

42 éves vagyok, de Sosem kérdeztem még meg egyetlen embertől sem, hogy mennyi a fizetése.Ez még annyi idősen sem volt érdekes Számomra, mint amennyi most te vagy.Inkább más dolgok foglalkoztattak egy férfivel kapcsolatban.

2017. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
24%
Aki eddig találkozott hozzászólásaimmal az ismeri a véleményemet. Egyértelmű, hogy könnyebb 350k fizetéssel ismerkedni, mint 150k-val vagy egyetemistaként, igaz hogy vannak csajok akik 500k-ban szeretnék meghúzni a +/- határvonalat, mint ezt nemrég nyíltan kifejtették, de te sem leszel rossz. A legtöbb nőt a párkeresésben a férfi anyagi helyzete motiválja, az viszont nagyon, sokan állítják az ellenkezőjét, de a nők tetteik sokkal beszédesebbek ezen a területen...
2017. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 érdekel0 ***** válasza:
85%

Most elégedett vagy az életeddel és ezt is sugárzod magadból.

Így könnyebb hódítani.

Ne rögtön a szutyok anyagiasságot lást a nőkben.

2017. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
84%

Mi a kérdés?

Gyanús, hogy valamelyik tipikus gyakoris rinyagép pasi írta ki, hogy a falkája idejöhessen osztani az észt, hogy "ÉN MEGMONDTAM". Nem is igazi kérdés, csak a mindennapos kamuhiszti újabb felvonása :)

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy tulajdonképpen az miért számít pozitívumnak, hogy x lányt meghúztál... most azt hiszed hogy ez tehetség, vagy teljesítmény, vagy valami? Erre bármelyik gyökér képes. :D

2017. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
41%

Óbudai...

BÜFÉSZAK :D


nem vagy te igazi mérnök :D

2017. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen mindegy lenne ha elkezdeném kifejteni, hogy vannak nők akik a pénzre mennek, ahogyan olyan nők is, akik nem, mivel úgyis az lesz kihozva az egészből, h minden nő pénzéhes...
2017. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
57%

Ja, azt csak most látom, hogy óbudai :D LOL :D

Egyből vonzó lettél kérdező :DD

:DDDDD

N00b

2017. szept. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!