Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a suliban aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban aki nagyon tetszik nekem . Aránylag ismerem is mert nagyon sokat szoktam beszélni vele MSN-en. Van is néhény közös témánk . Mik azok a jelek amik mutatják hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 03:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha pl rákérdeznél, hogy figyelj már Gizi, lenne kedved ezt személyesen is megbeszélni mondjuk egy kóla mellett? És akkor már szinte randira is hívtad.
2010. máj. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem nincs ugyan barátnőm, de alapszabályok, ha tetszel neki:

-meg tudod nevettetni (akármivel, még ha szted nincs is jó humorod)

-folyton igazgatja a ruháját, v. a haját

-izeg-mozog

(ezekből ha csak az egyik is megvan, már van esélyed, de sose bízd el magad!)

2010. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

utolsónak: a lányok általában mindig ezt csinálják, ha nem tetszik is nekik az illető. nehéz egy helyben mozdulatlanul ülni, ha pedig az ember jól érzi magát (ezt nem csak azzal teheti meg, aki neki bejön), akkor mindenen nevet, azon is, amiben semmi vicces nincs : ). a hosszú haj pedig arra van, hogy babráljuk : ).

15/L

2010. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl. megkérdezi, hogy van-e csajod... (ha nem is személyesen, akkor MSN-en)
2010. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

üdv újra!

A 08:56 is én voltam. Hé, a hosszú haj nézőpont kérdése. Rocker vok, nekem is hosszú a hajam, de nem szoktam vele babrálni xD Ami meg a többit illeti... basszus, ne légy már ünneprontó :D Olyan goromba csajokat ismertem/ismerek, akik soha nem csinálnak ilyesmiket, csak a napi orgazmusukról tudnak pofázni, amit én meg lekakálok. Hidd el, ha a fenti feltételek közül megvan legalább az egyik, már van esélyed

2010. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
OKÉ köszi :) a gyors választ .. am én is rocker vok csak nincs hosszú hajam xD
2010. máj. 30. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj! Ha tetszel neki akk a közeledben akar lenni, vagy zavarba jön ha a szemébe nézel, stb ezt így nem lehet megfogalmazni ezt érzed majd
2010. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!