Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 32 éves férfinál nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 32 éves férfinál nagy előny, ha ilyen autója van?

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 26. 21:11
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy az autód szalonképes-e, amíg te nem vagy az. Márpedig az itteni megnyilvanulásaid alapján sajnos nagyon nem vagy az.
2017. okt. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nem válaszolsz arra, hogy mi ebben a kocsiban (meg abban, amit most linkeltél) az érdekes vagy extra, vagy előnyös? Pedig tényleg érdekelne...
2017. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Az utóbbi linkelt már szalonképesebb

...lenne, ha nem egy 4 hengeres 2 literes kocsiról lenne szó, ami úgy gyorsul százra, mint egy VW Passat vagy nagynéném Mazda 3-asa. Vedd meg ennek a V6-os E400-as változatát, de inkább a 25 milkás alapárú C63-as AMG kupét. Arra már azt mondanám, hogy jobban felkelti a csajok figyelmét. De amíg ilyen kirakatautókkal akarsz csajt felszedni, ami az adott márka belépőszintű modellje (A4, E200), addig egyszerűen nevetséges lesz a próbálkozásod (és ne hidd, hogy a nők annyira ostobák, hogy egy sima négykarikás/ezüstnyilas emblémától összevizelik magukat). Olyan autót vegyél, ami teljesítményével, árával és formavilágával is kitűnik a tömegből és amit egy halandó jobban fizetett flancos proli nem tud megvenni hitelre. Ezért mondom, hogy a csajozós autó az AMG/M-GmbH/Porsche vonalnál kezdődik.

2017. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
A 43-as kommentemre még visszatérve: És hidd el kedves kérdező, nem okoskodni és csak azért is kötekedni akarok. De amikor a csajod fog ülni jobb egyben a pirosnál, miközben melletted megáll egy M-es BMW vagy egy 911-es Porsche és versenyre invitál (a sportautó tulajdonosi berkekben ez klasszikus hagyomány), akkor irtó ciki lesz, amikor a csili-vili AMG optikai tuningos, de 4 hengeres e200-as kupéddal beragadsz a zöld lámpánál. Nem véletlen, hogy a presztízsgyártók belépőszintű kupé/sport modelljeik közel sem fogynak annyira, mint a közép és felső kategóriába tartozó modelljeik. Mert akinek igazán van pénze, az nem fog holmi 10-15 milliós alapárú autókkal jampiskodni, amelyek teljesítményre még egy pár millióval olcsóbb Golf R-től vagy Astra OPC-től is elmaradnak.
2017. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Ok, nem tudtam, hogy egy E Coupe ilyen ócska tucatautó lenne ebben az országban, de már tudom


Nem mondtam, hogy az A4 különleges autó számomra, csak kíváncsi voltam, bár sokan mondták, hogy azt egy minimál béres gyári munkás is lazán megveheti, így meg pláne semmi különleges nincs benne

2017. okt. 29. 19:01
 46/48 A kérdező kommentje:
Értem, hogy az E200 gyenge, mert olvastam is róla, de nekem elég lenne, ha lenne
2017. okt. 29. 19:32
 47/48 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy egy 32 éves férfinél nem jelent előnyt semmilyen szinten egy ilyen autó. Csak egy 31 vagy max 33 évesnél.
2017. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
:D
2017. nov. 1. 22:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!