Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok-Nők! Zavarna ha vazektó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Zavarna ha vazektómiára adná a fejét a párotok a tudtodon kívül?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Azt hiszem, erre sokkal súlyosabb szavak vannak, minthogy "zavarna". Elég durván kiakadnék. Először is, ilyen horderejű dolgot azért illik megbeszélni. Oké, hogy az ő döntése, de a minimum, hogy beavat, és előre szól, hogy mit tervez. A másik fele pedig, hogy én nem is egyeznék bele, szakítanék. De így, hogy átvernek, duplán vége.
2017. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

A tudtom nélkül? Igen, mert akkor eddig lassan 5 éve totál félreismertem, mert mi még a legkisebb hasfájást is megbeszéljük, meg h mit ebédeltünk, hogy aludtunk :D


A műtétre pedig ha megbeszéltük, simán rábólintanék, mert soha nem akarunk gyereket. De csak ha nagyon akarja, egyébként meg fölösleges, lévén h én gyógyszert szedek, és kés alá feküdni csak a legfontosabb esetben kell. Mondom én, aki sebészeten fog dolgozni.

2017. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Igen, zavarna, hogy nem bízik bennem, és nem lehetek mellette.

Amúgy gyereket nem akarok.

2017. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Ez fizikai képtelenség.

Vagy nem a párom, vagy megbeszélünk mindent.

2017. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
#9: Pedig akkor tudnod kéne, hogy a vazektómia sokkal kevésbbé viseli meg a szervezetet, mint az évtizedekig tartó hormonszedés.
2017. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A zavarna az nem kifejezés. Főleg hogy nem igazán szeretnék gyereket, szóval velem még meg is tudná ezt beszélni. Viszont ha a nő akarna gyereket, a pasi meg titokban kummantana, az meg egyenesen undorító.
2017. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!