Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan hogy e 10/8-as pali nem talál magának barátnőt?

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 23:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%
Kinek a skáláján 10/8as? Mert nem mindegy, hogy a sajátján, az anyjáén, vagy a kiszemeltjéén...
2017. nov. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha olyan fos a természete,amilyennek Sztálin volt-fiatalon tök jóképű volt- és még tutyimutyi is hozzá,simán.
2017. nov. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
22%
Ha soha nem kezdeményez, akkor igen. Én lehet nem vagyok 10/8 hanem mondjuk csak 10/7, szinte soha nem kezdeményezek így nincs is. Van olyan, hogy belesodródok egyértelmű helyzetekbe, akkor el is vagyok, de utána szinte soha nem kezdeményezek, pl. nem írok neki másnap, nem keresem meg stb. Mi lehet az oka? Talán korábbi csalódások, nem is akarom igazán, úgyis vannak jobbak akik nyomulnak rá, arra sincs pénzem hogy elhívjam randizni, ilyesmik...
2017. nov. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
43%
Én 10/10 vagyok 🤫
2017. nov. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
75%

@13


Akik lepontozgatnak akár le is írhatnák a problémájukat a válaszommal. Klikkelgetni, lepontozni a majmok is tudnának.

2017. nov. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Az exbarátnőm 10/8-as pasinak tartott. Sajnos minden más nő csak 10/3-nak.


Nem lehet, hogy esetünkben te értékeled túl a pasit?

2017. nov. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
37%
Létezik, a nők többsége nem adja 10/9-nél alább. De az is lehet, hogy csak te tartod magad 10/8-nak.
2017. nov. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem a pontozósdit, de párom számomra nagyon helyes, alkatilag sportos. Nem volt sok barátnője, előttem pedig évekig szingli volt. Velem is úgy jött össze, hogy én kezdeményeztem az ismerkedést.

Borzalmasan csajozik. Én is majdnem ott hagytam ismerkedés alatt, pedig ritka türelmes vagyok. Kapcsolatban már teljesen más, soha nem volt odaadóbb, kedvesebb párom.

Szóval szerintem lehetséges, hogy egy jó adottságokkal rendelkező férfi nem kifejezetten sikeres a nőknél, ha nem erőssége az ismerkedés, csajozás.

2017. nov. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

18: ez így van. Nagyon kevés nő ad esélyt egy nem túl gyakorlott, benán csajozó férfinek.


Inkább belemennek a “jaj, a második mondatával levett a lábamról” - “mekkora mocsok, csak arra kellettem neki” spirálba.


Bele sem gondolnak, hogy a leggyakorlottabb csajozógépek valahol csak összeszedték azt a sok tudást, és tapasztalatot, és ezt jellemzően nem hosszú párkapcsolatokban lehet megszerezni.

2017. nov. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
@19 Ez mennyire igaz! :(
2017. nov. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!