Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az általános vélekedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az általános vélekedés? Lányok mit gondoltok? Fiúk nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel randizgatok. Kölcsönös a szimpátia és már most tudom, hogy összefogunk jönni és hosszútávú kapcsolat lesz belőle. Ha ez a helyzet akkor szerintetek második randi után megcsókolni rendben van? Meg úgy általánosságban, nektek sok randi után szokott csak csók lenni vagy hamar megtörténik? Nem ő az első lány az életemben, csak kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan tapasztalja meg ezt a dolgot. 20f

2017. nov. 22. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs erre általános szabály. Amikor szeretnéd, csókold meg és kész. Az első barátommal az első randin csókolóztunk. A másodikkal rögtön a megismerkedés estéjén. (Ő azóta a férjem lett). Én semmit sem szeretek túlkomplikálni. Hülyét kaptam azoktól a pasiktól, akik játszadoztak velem.
2017. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Diavolino44 ***** válasza:

Itt ne irj ki ilyen kerdes, volt olyan valaszolo, nyilvan no, aki egy honap utan “engedte” magat megcsokolni.o.O


Ez stilus fuggo, nekem nem volt olyan sikeres randim, ahol ne lett volna csok az elso alkalommal. Ha szimpatikus vagy neki, akkor nem fogja azt mondani, hogy ne. Ha meg nem akkor huzzni fogja az idot.

2017. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki más, nekem pl ha valaki tetszik, az első randin (max a végén) akarom, hogy kezdeményezze a csókot. A szexszel szeretek várni, de engem kifejezetten zavar és csalódásként ér, ha a másik, akinek elvileg tetszem, nem csókol meg. Meg nekem sok dolog lejön abból is, hogy hogyan csókol az illető, azért is szorgalmazom. De van ismerősöm, aki meg 3-4 randit is eltökörészik, mire engedi, hogy a másik megcsókolja, nekem ez pl olyan lenne, hogy a második után letennék a dologról, neki meg ez a normális, és valószínűleg kikérné magának, ha lekapnák elsőre.:D
2017. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenki más.


Exemmel kb. a 4-5. randin csókolóztam először, a kedvesemmel meg a másodikon már alig bírtuk ki, hogy ne essünk egymásnak :)

2017. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!