Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi ideig elfogadható, hogy a másik nem ér rá?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk egy sráccal, de őszintén szólva kezd gyanús lenni, hogy sosem ér rá. 2 hetente találkozunk az utóbbi időben. Mindketten egyetemisták vagyunk, egyikünk sem végez könnyű szakot... Meg tudom érteni ha valaki nem ér rá a tanulmányai miatt, de soha életemben nem voltam annyira elhavazva még, hogy ne legyen egy héten pár szabad órám, vagy egy szabad délutánom... Tudom, nem én vagyok a fontossági sorrendben akkor sem az első, mert haverok, meg család meg minden, de kezdek kételkedni, hogy ez így normális...


A srác akar találkozni (pontosabban már egyre inkább csak ő akar), de mindig a tanulmányaira fogja, hogy nem ér rá, már másfél hónapja... Közben meg chaten sem képes velem ugy rendesen beszélni, csak néha rákérdez, hogy mizu és ennyi...


Van értelme ezt így folytatni? Ragaszkodik hozzám, de őszintén nem tudom, mi kifogás és mi nem.


20F 22L


2017. dec. 10. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen srác, hogy abszolút csak félszívvel álltam az ismerkedésekhez, azt hittem "elég" a heti-kétheti találkozó.


A korábbiak jól írták, hogyha tényleg akarna, akkor szánna rád időt.

Lehet hogy túlvállalta magát és tényleg állandóan sulizik. De akkor meg nem jött rá, hogy most nincs ideje kapcsolatra, felesleges ismerkednie is, mert nem tudja azt értelmesen összehozni.

2017. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyetemisták vagyunk a párommal, mi heti 1x-2x tudunk találkozni, néhány órára max. Egy barátnőmmel és a párjával ugyanez a helyzet. Nem mondom azt, hogy nincs igaza az előttem szólóknak, de én kicsit máshonnan közelíteném meg. Elsőéves egyetemisták vagyunk, előtte már gimiben együtt voltunk. Nem igazán hittem el ezt a "tanulnom kell "szöveget én sem, egészen addig, amíg nem szembesültem vele konkrétan, hogy mennyire nagy a szórás egy - egy zhn akár az adott egyetemen, és h mégcsak napközben sem tart szünetet, hogy meglegyen a beadandója stb. Azzal is tisztában kell lenni, hogy az egyetemek és a szakoknál nagyon mások az elvárások, vannak belehalós szakok, és olyan lazák, amik valóban lehetőséget adnak arra, hogy a legszebb és leggondtalanabb éveim legyenek. Én spec nem érzem ezt, de a barátomé még húzósabb. Mindamellett, mindkettőnknek hiányzik a másik, és próbáluk mindig egyeztetni a találkozásokat, sokat beszélünk neten stb, mindkettőnknek fontos. Javasalom, hogy vele beszéldd meg. Vannak ténylegesen olyan srácok, akik munkamániásak, vagy nagyon beleássák magukat a dolgokba, de vannak, akiknek tényleg csak kifogás. Járj utána, hogy nála hogy van ;)

A chates dolog inkább, ami nem tetszik, olyan nincs, hogy nem érdekled, egy normális párkapcsolatban.

2017. dec. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
1.ismerkedik màssal csak nincs gerince megmondani hogy mégsem akar veled ismerkedni .2Nem szeret annyira hogy megemelje a valagàt hogy talizzatok sűrűbben.
2017. dec. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!