Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek foglalkozzak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Pár hete megismertem egy pasit és tegnap randiztunk is, ami egyébként kellemes volt, de eléggé vegyesek az érzéseim. Jól el lehet vele beszélgetni bármilyen témáról, eléggé intelligens és tetszik ahogy a világot személi, van benne valami sötét és hideg, de mégis megnyugtató. Ez biztos hülyén hangzik. :D


Na de a lényeg, hogy testalkatra van rajta egy kis plusz, bár nem vészes, viszont a bőre bizonyos helyeken festékhiányos és ez engem kissé zavar. Kedvelem, de nem érzem, hogy a szerelem kezdene kialakulni és nem tudom mit mondjak neki. :( Volt már valaki hasonló szituban? Mi a véleményetek? Kort és nemet is írjatok légyszi!


23/L


2017. dec. 13. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Soha nem hittem olyan kapcsolatokban, amiket erőltetni kellett. Számomra csak akkor érdemes egy kapcsolatba belemenni, ha minden megy flottul. Amennyiben már az ismerkedés/szerelem kialakulása is nyögvenyelős, akkor veszett fejsze.


27F

2017. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, ilyenkor hol van a "személyiség fontosabb, meg a személyiséggel le lehet venni egy nőt a lábáról" féle közhely? Azt írtad,hogy kellemes volt a randi, intelligensnek is tartod (állítólag ez is fontos a nőknek) és egy kis bőrhiba okoz problémát? Jól van, ezek után,ha olyasmi kérdés érkezik, hogy a nők miért csak a külsőt nézik, és valamelyik hazug ocsmadék azt meri írni,hogy a személyiség fontosabb neki, vagy a külső megfog,belső megtart vagy akármilyen betanult közhelyet,akkor az lesz az utolsó pár mondat,amit legépelt. F.. ki van már,hogy pufogtatják a betanult semmit érő szöveget, de mindig kiderül,hogy semmi valóság alapja nincs.
2017. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"külső megfog,belső megtart"


Ember...pont, hogy ez az igaz. Egyszerűen nem lehet olyan emberrel jó párkapcsolatot kialakítani, aki külsőleg nem vonz. Szexuális vonzalom nélkül halott ügy.

Szar mi? Ettől még igaz.

2017. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy, de azt nem,hogy akkor egyesek miért írkálnak ilyeneket,hogy nekik a párjuk először egyáltalán nem tetszett, hanem a személyiségükbe szerettek bele, utána már szépnek látták külsőre is. Az, apjuk f..át, személyiség, intelligencia, stb. egy a fontos a külső, bárki bármit is próbál hazudozni.
2017. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 Pont ez jutott nekem is eszembe. Istenem hányszor megkaptam ezt a sablon dumát a belső értékekről. Nekem is festékhiányos a bőröm és elhihetitek, hogy senkit se érdekel a személyiségem. Mindenesetre megnyugtató, hogy itt jóformán csak olyan lányok vannak, akiknek a belső számít igazán, de állítom, hogy szóba se állnának egy magamfajtával vagy bekerülnénk a barátzónába, mert olyan aranyosak és megértőek vagyunk.


25/F

2017. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem a belső számít igazán, nekem hiába mondják, én tudom,hogy ha nincs meg a fizikai vonzalom, akkor bukta az egész, erre rájöttem már 14 éves korom óta. Ha jó a humorod személyiséged, akkor esetleg barátnak jó vagy, többre nem érdemes számítani. tapasztaltam ezt is, többek között ezért sem ismerkedek, én már meguntam,hogy mások lelki szemetes legyek, miközben engem le se szarnak.
2017. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehez ezt elmsgyarazni. Pontosabban mindenki pontosan erti, csak van aki nem akarja erteni:


Valaki vagy bejon, vagy nem. Ez a kulso es a belso egyuttes hatasa, de nem lehet keplettel kiszamolni, hogy melyik mikor mennyit nyom a latba.


Ha nekem bejon valaki, az nyilvan feltetelezi, hogy szimpatikus, jolereztem vele magam a randin, es osztonosen ugy erzem, nem bannam ha hozzamerne (sõt).


Ettol nem kell hibstlannak lennie.


Az is lehet, hogy egyszer egy olyan valakinel erzem ezt, akinek pl festekhianyos a bore. De akkor ez nem is szempont. Ugyanilyen, hogy tettszhet elallo fulu ferfi is. Vagy nem. Erre nincs szabaly.


Viszont ha randi utan barmilyen kulso dolog merlevelesre szorul (pl jofej de festekhisnyos a bore...) akkor nem jon be. Mert ha bejonne, a telefonomat lesnem, hogy mikor ir, nem pedig ezt latolgatnám.

2017. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nemrég randiztam először egy neten megismert pasival. Máshogy nézett ki,mint a képeken, az arca kifejezetten csúnya, a fogai összevissza állnak, mégis iszonyatosan vonzz. Az illata, a hangja, ahogy néz. Szerintem az ember vagy érzi ezt vagy nem. És ha nem, teljesen mindegy, hogy néz ki.
2017. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es én kb ezelőtt pàr évvel sohasem gondoltam hogy a parommal összejöjjek eleinte nem jött be csak ismerősök volrunk de aztàn hogy kiszerettem a macsós csàvokbol akik mellesleg jóképűek is voltak meg csalfak ez megvàltozott bennem .És nem csak attolfügg egy kapcsolat minős3ge hogy a pasi hogy néz ki nem felt3tlenül fog emiatt töbkremenni egy kapcsolat .:)
2017. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!