Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok mennyire hátrány, ha megláttok egy nőt nyilvános helyen alkoholt fogyasztani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval az a kérdésem, hogy ha tetszik nektek egy nő mondjuk egy szórakozóhelyen, illúziórombolóan hat, ha a barátnőkkel nem teát iszogat hanem mondjuk bort?

Bulikban feszültségoldásképpen esetleg egykét rövid is lecsúszik, de nem berúgásra gondolok, hanem amolyan becsiccsentésre.

Volt már olyan hogy emiatt visszataszítónak találtatok valakit és letettetek olyasvalakiről aki egyébként tetszett?



2017. dec. 19. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem az enyhébb részegség sem zavar.
2017. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fekszel hulla részegen a padon, és tudsz magadról, tudsz "józanúl" gondolkozni, akkor végképp nem érdekel.
2017. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bármennyit ihat, amíg tud viselkedni.
2017. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a tea lenne kiábrándító egy szórakozóhelyen.
2017. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha valaki bulihelyen teát iszik - kivéve, ha nem torokfájós, pl. -, eléggé röhejesen néz ki :D
2017. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyaltalan nem zavarna, feltéve, ha ismeri magát és tudja, hogy hol a "határ".
2017. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

"ha a barátnőkkel nem teát iszogat hanem mondjuk bort?"


Öltözz csadorba, bazz.

2017. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem járok szórakozóhelyre, ezért nem tudok a bulikról nyilatkozni. Nem zavar, ha valamilyen összeröffenéskor iszik alkoholt, csak tudja a mértéket. Mérték alatt nem a vödröt értem. :D
2017. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván nem egy pohár borra gondolok, hanem amikor már látszik az ember lányán hogy ivott, de még nem fetreng a földön.
2017. dec. 19. 16:15
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Számomra illúzióromboló egy részeg nő látványa, igen. Ezt akartad hallani? :)
2017. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!