Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki első randin negatív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki első randin negatív, depresszív, önsajnáltató folytatnátok vele?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 15:38
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

#20

Sajnálom.

Biztosan nem egyszerű. 🙁

Viszont azt gondolom ez a párkapcsolatot nem zárja ki. (Nálam az agresszió a teljesen kizáró ok.)

2017. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

#21


Sajnos úgy néz ki, hogy "pedig de", mert még barátaim sincsenek, csak 3 lépés távolságot tartó ismerőseim.

2017. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

#22

Ennek konkrét oka van? Vagy a betegség ami elriasztja őket?

2017. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
7%
Illetve azért reménytelen még, mert a korosztályomban egész egyszerűen nincsenek szingli nők. Eddig 47/0 az arány. 23 és 28 közöttiekről van szó. A felmérésemből kiesik az akinek kisgyereke van, roma vagy leszbikus.
2017. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

#23


Nem tudok rájönni, mert élőben teljes egészében elnyelem a negatív dolgokat és igyekszem semleges lenni és pont annyit visszafelé "adni" e téren, amit kapok. Egyszer azt mondta egy netes ismerősöm, hogy olyan vagyok, mint egy élő tükör ami csak visszatükrözi amit "kap", de semmi többet. Ez kvázi így van.


Kezdeményezni nem tudok és nem is tudom hogyan kell "normálisnak lenni". Irígylem azokat akik felszabadultan beszélgetnek vagy ki tudják mutatni amit éreeznek. Nekem nem megy. Ha meg is kedvel valaki utána meg is utál.

2017. dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

#25

Én sem tudok idegenekkel beszélgetni.

Bár én inkább antiszociálisnak mondanám magam. Vagyis most épp az vagyok.

Talán rossz körökben próbálkozás?

2017. dec. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha kicsit szomorkás vagy olyan kis bágyadt, akkor igen. De nekem az már egy vészcsengő, ha valaki panaszkodik. Az utolsó dolog, ami eszembe jutna egy idegennel szemben, akinek tetszeni akarok. Semmiképp sem akarnám azt, hogy más azért készülődjön, jöjjön el és szakítson rám időt, hogy levigyem az életről a szánalmas kesergésemmel vagy mondogalódásommal, amin sem ő sem többnyire senki nem tud segíteni magamon kívül. Sokszor én sem, olyankor kell leszarni a dolgokat, de ezt csak zárójelben.


Ne elém ürítsen, nem a terapeutája vagyok, szórakozni jöttem, jól érezni magam és egy új embert megismerni, nem azt hallgatni, hogy milyen szar neki.

2017. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg az alap illem része... Nem hozunk kellemetlen helyzetbe másokat ilyennel. Ha meg valaki annyira ki van készülve, hogy csak megjátszani tudja a szórakozást és a jó kedvet, mi a lófsznak megy randira? Nem erőszak...
2017. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

#27


A hencegés, villogás - most komolyan, mitől jobbak azok, pedig az elfogadott, sőt sokaknál kötelező elem...

2017. dec. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
65%
Nyilvan ezerszebb szimpatikusabb, aki “henceg”, mert van mirol, mint az, aki vegigrinyalja a randit, mert egy szartenger az egesz elete :D Nem tudom, ezen mi a meglepo.
2017. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!