Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki első randin negatív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki első randin negatív, depresszív, önsajnáltató folytatnátok vele?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 15:38
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

#40


Jó, majd ha kapok antidepresszánst akkor nekem is menni fog, eddig minden művidámkodási kísérletem elbukott.



Bár ha mániás állapotban vagyok akkor szinte minden vicces, tök jó néha egy kicsit olyannak lenni, mint a rajzfilmes Joker, de arra meg azt mondják "eszelős", szóval az sem jobb.


Miért pont nekem kellett beszopni a bipolaritást vagy a mániás depressziót?! Bár azt hiszem tudom, csak nem túl jó erre visszagondolni, senki nem akar úgy felnőni hogy az egyik szülő egy masszív alkoholista aki diktátor akar lenni, a másik pedig csontvázzá fogyott napokig nem evett és alig volt otthon. És ehhez jön, hogy kifelé azt kellett mutatni, mint a Rákosi-éra dokufilmjeiben, hogy minden szép és jó. Ez máig kísért.


De attól még jobb lett volna valami olyan psycho-probléma ami sikeressé tesz és nem fiatal halottá.

2017. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Apropó nekem van haverom aki ilyen vicckirály - van is 1000 haverja kb. - de komolyabb barátja egy sincs, barátnője meg sosem volt, pedig még nekem is sikerült ezt kivitelezni, igaz akkor még nem voltam ennyire halott, mint most.


Viccesnek nagyon vicces, tényleg, mindenki "gurul a nevetéstől", ha jelen van, ontja a poént, szó szerint "ezerarcú, mindenki ismerőse, nélküle nincsen vidám szó"... De komolyabban én sem tudtam vele elbeszélgetni, 2 kivétellel (mikor a lány akivel ismerkedett elment helyette valami kőagyú bunkóval és amikor az öccsét lesittelték drogok miatt), pedig 12 évig ismertem, ma is összefutunk néha, de nem tud kiesni a poénkodó szerepből és így nem is veszik igazán komolyan.


Amúgy egy sor olyan tulajdonsága van amit sosem fog tudni a humorral kompenzálni: alacsony, szegény, erősen munkakerülő (csak pont annyit melózik, hogy legyen pénze kajára meg ruhára, a többi dolgot meg megkapja szociális alapon) és csak azért nem él az anyjával, mert az apja régi házában él, ami egy elég pocsék állapotban lévő ház egy faluban. Az anyja egész életében segélyen élt és van valami 5 (fél)testvére a sittessel együtt. És nem cigány.


Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nála a poénkodás meg a "vidámkodás" tényleg őszinte lenne, mivel nem ostoba, csak minden lehetőséget eldob magától, pedig simán lehetne mérnök, 0 tanulással (ezt úgy képzeld el, hogy volt hogy haza se ment több napig, csak "bulizott" valahol, amit mások fizettek a bohóckodásért cserébe) volt négyes átlaga.


És több ilyen "poénmester" van akinek semmi oka nem lenne rá, emiatt számomra sem nem hiteles, se nem őszinte, olyan mint valami sitcom paródiában a "vicces feka" aki tökcsóró, a családi háttere tragédia és semmit nem ért el, de "vicces".

2017. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Én folytatnám. Volt már depressziós sráccal randim, de én voltam leépítve a "depresszióm miatt nem akarok mégsem társat" szöveggel, aztán visszahallottam, hogy a srác elment kúrni másokkal, hát ha ez a depresszió, akkor talán mégsem randizom ilyennel többet.
2017. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!