Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányokat már nem érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányokat már nem érdeklik a normális, átlagos (külsejű) fiúk?

Figyelt kérdés

Még nem volt soha barátnőm, mivel eléggé visszahúzódó, talán túlságosan is komoly ember vagyok. Aztán nemrég bepróbálkoztam egy lánynál, ki tetszett, de lepattintott, mert hogy én nem vagyok páwafiú. Oké. Utána bepróbákoztam még egy lánynál, ő azért pattintott le, mert nem tetszettem neki. Aztán pár hét múlva látom IWIW-en, ahogy pózol a páwafiújával.


És akkor felmerült bennem a kérdés, hogy a mai lányok csak ezekre a vasalthajú, üresfejű, bunkó köcsögökre buknak? Pff...


Ha ez így van, akkor sajnos nekem nem igen lesz bnőm, pedig én azt vallom, hogy a belső, legalább annyira fontos, mint a külső.


Szerintetek, hogy van ez? (főként a lányok véleménye érdekelne)


2010. jún. 3. 22:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok pávafiú, ezért szinte láthatatlan vagyok a lányok számára, de lesz*rom, majd lesz egyszer valakim.

17/F

2010. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sem emo sem retroboy, se semmi ami az utóbbi időben divatos volt. Nem járok csilli-villi holmikban sem, utálom a strasszköves és a rózsaszín cuccokat, valamint falra tudnék mászni 1 lábra tapadós nadrágtól. Rap-et hallgatok, bővebb nadrágban járok (de nem túl bőben, csak alig nagyobb mint kéne h laza legyen és kényelmes), hozzá vagy enyhén laza vagy pont jó pólókkal. Nem zselézem és nem vasalom a hajam, max úgy szárítom meg h kinézzen vhogy. Tehát nem mondanám vmi extrának a kinézetem. Sőt! A deszkás cipő, meg a lánc ami a nadrágom oldalán lóg úgytom kifejezetten nem számít divatosnak, de ez szintén a nem izgat kategóriába esik, mert nekem bejönnek. Ennek ellenére bejövök a csajoknak. Úgy érzem bátran állíthatom, nem okoz problémát hogy megfűzzek 1 lányt, akitől kapok lehetőséget h szóba elegyedjek vele. Csak egyszerűen magabiztos a fellépésem, állítólag egész jó humorom (bár sokan kiakadnak tőlem) és nagyon jó beszélgetőtárs tudok lenni. Értsd, rengeteget tudok beszélni bárkivel, akár ismeretlenül is, de ha kell, tudom mikor kell figyelmesen hallgatni a másikat. Tehát ami kellhet a lányoknál, az nagyjából ennyi. Magabiztos fellépés, kellő kisugárzás és szórakoztató személyiség. Nem ilyen páwáskodós baromságok! Ja és még mielőtt bárki jönne azzal h korosztálya válogatja. Tavaly nyáron 15éves csajjal is kevertem akinek simán bejöttem így, most pedig húszonéves bnőm van. Úgyh nyugodtan merem állítani, nem csak az érettebb csajoknál, a fiatalabbaknál is működik.


"életművész"

2010. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha szarul nézel ki, például kövér vagy, akkor baszhatod
2010. jún. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Na most viszont kérdezhetném, ennek az ellenekezőjét, de nem teszem. Kinek mi tetszik. Nekem az ilyen páwafiúk pl nem.
2010. jún. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

a normális, átlagos, semmilyen srácok sose jöttek be a lányoknak, 20-30 éve sem

akkor is volt valami, ami menővé tett valakit és azokra buktak, akik olyanok voltak


ma a páwa a menő

legyél menő valami másban, mint ők

és ha ilyen lányok után rohansz, akkor ne lepődj meg, ha nem kellesz nekik

más típusok is vannak a világon, azoknál próbálkozz

2010. jún. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 tetro ***** válasza:
normális=átlag? mert neked az átlagos lányok jönnek be? egyébként meg két lánynak nem tetszettél, ebből sikerült globálisan következtetni arra, hogy a "lányoknak" mi jön be? az ilyen hülye általánosítás, na az biztos nem.
2010. jún. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Hát fiúk lányok ezen én is elgondolkodtam már párszor. 19 vagyok, jópár egyéjszakás kalanddal és mégtöbb barátnővel a hátam mögött, de még mindig nem értem, hogy mit esznek a csajok ezeken a kis nyomorult gizda gyíkokon. Rengeteg csaj barátom van (nem vagyok meleg) és szinte mind ezekre bukik. Én járok gyúrni már 3 éve, nem viszem túlzásba, csak egy egészséges sportos alkatot teremtek, és amikor ott állok egy ilyen srác mellett, és a csajok ajnározzák, meg csorog a nyáluk, szerencsétlen gyerek meg úgy összehúzódik mellettem, mint a fagyasztóba a pö.cse.

Valaki magyarázza meg, hogy mit talál egy ilyen kinyalt szerencsétlenségben a csaj. Általában nagy a pofájuk, de nincs mire, jólfésült kis szőke hajacskájuk meg kék szemük van, meg az a csimpánzmozgás tud kiakasztani. Tényleg ez kell nektek???

2010. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én pl utálom a... -hogy is mondod?- a vasalthajú, üresfejű, bunkó köcsögöket. ^^

És tényleg ne olyan csajoknál próbálkozz, mint amilyeneket írtál, mert ha összejönne is a dolog, kérdéses, hogy meddig. =/

Keress inkább kicsit visszahúzódóbb lányokat, olanokat, akik nem ilyen kis ribancok.

Sok sikert =)

L/16

2010. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

*olYanokat, bocs :D

(előző voltam)

2010. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!