Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki volt már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A múlt évben közel 4 hónapot külföldön éltem. Itt megismertem egy magyar férfit, az első perctől kezdve megvolt az összhang, minden időnket együtt töltöttük, olyan volt, mintha mindig is ismertem volna, roppant hasonlóak vagyunk. Ő azt mondta a legelején, hogy nem vágyik párkapcsolatra, és hogy a kölcsönös vonzalomra való tekintettel csak szex, érzelmek nélkül alapon élvezzük ki egymás társaságát. Benne voltam, nem sokkal korábban egy hosszabb kapcsolatból léptem ki, nem vágytam én sem semmi komolyra. Viszont ahogy telt az idő, elkezdtem kötődni, többet akarni. Ő szintúgy. Hivatalosan nem voltunk együtt, viszont úgy viselkedtünk, új embereknek, akiket ő már ismert barátnőjeként mutatott be. Kb 3-4 héttel a hazautam előtt elhidegült kicsit, távolságtartóbb lett, nem akarta hogy hazajöjjek. Később a találkozásaink lényege már nem a szex volt mint a kezdetekben, hanem egymás társaságának kiélvezése, beszélgettünk, programokat szerveztünk, stb. A visszautam előtti napot teljes egészében együtt töltöttük, az utolsó mondata annyi volt hozzám, hogy vigyázzak magamra és reméli hogy minél hamarabb visszajövök. Mióta hazaértem egyre erősödik bennem a hiányérzet, az hogy újra vele akarok lenni. Nem beszélünk rendszeresen, de kb havonta mindig felkeres(5 hónapja jöttem haza), hogy hogy vagyok, minden rendben e. A kérdésem az volna, vajon ő is többet szeretne ebből? Lehetséges, ha fél év múlva végleg visszaköltözöm, több is lehet ebből? Az utolsó időszakban minek volt köszönhető a távolságtartása? Minden véleményre, észrevételre kíváncsi vagyok! Előre is köszönöm:)

2018. jan. 11. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, lehet jövője, csak most nem látja értelmét egy távkapcsolatnak :) Legalábbis én így gondolom.
2018. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem kérdezed meg őt?
2018. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azért volt távolságtartóbb, hogy ne legyen olyan rossz a búcsúzás. Szerintem én is hasonlóan csinálnám, mert ha még jobban elkezdünk kötődni egymáshoz akkor rossz érzéssel, megbánással menne haza a másik, meg nehezebb lenne elválni. Szerintem tartsátok a kapcsolatot, aztán próbáljátok meg újra ha visszamész. Egy próbát mindenképpen megér.
2018. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rosszul esett neki hogy otthagytad ezt ő ugy êlte meg és sztem tuti hogy vonzódik hozzád .Elkezdett kötődni hozzád és alakultak benne érzelmek de mivel te eljöttél igy szarul esett neki.
2018. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat:) 2-es: beszéltem vele erről, de láttam, hogy nem igazán vevő a témára, azt éreztem, hogy nem szívesen beszélget erről (a távolságtartásról) így nem erőltettem.

Az utolsó időszakban kevesebbet is találkoztunk, akkor nem igazán tudtam hogy ezt minek tudjam be. Néha mintha azt láttam volna rajta, hogy megijeszti őt magát is ahogyan hozzám viszonyul, úgy értem, hiába nem akart érezni, mégis kötődött hozzám.

Várom még a további meglátásokat is!

2018. jan. 11. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Mi a bánatnak akarna veled komolyabbat, ha anélkül is lefeküdtél vele? Ezzel a lépéssel elértéktelenítetted magad a szemében, egy értéktelen rongy emberrel pedig senki sem akar járni.
2018. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy valaki nem csak a szex miatt jöhet össze egy emberrel, mert kíváncsi, vajon milyen vele :) Sőt, őszintén szólva értéktelen rongynak sem érzem magam emiatt. Nem össze vissza feküdtem le 100 emberrel, eggyel, vele is közel 2 hónap ismeretség, és 25 évem eltelte után:) messze nem egy egyszerű egyéjszakás dologról beszélünk, de köszönöm az őszinte véleményt.
2018. jan. 14. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem ha ő is többet akart attolfüggetlenül hogy lefeküdtetek már sztem csak nem akar belebonyolodni egy komolyabb kapcsolatba.
2018. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!