Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi a véleményetek arról a pasiról, akinek egy G-osztályú Mercedes-e van? Milyennek képzelitek el és járnátok-e vele?

Figyelt kérdés

Az említett gépjármű:

[link]

Mondjátok el őszintén a véleményeiteket. Köszi.



2018. jan. 13. 12:44
1 2
 11/19 hollófernyiges ***** válasza:
68%
És egy rendes formatervezőre már nem futotta?
2018. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Kevés kotvány kinézetű autó van amit ilyen nagyra tartanak.Úgy néz ki mint egy g€cinagy Lada Niva amit a fritzek felturbóztak. Tudod srác ez olyan mint a csajoknál a luficsöcs meg a hegyesköröm. Vékony rétegnek jön be.
2018. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Abszolút bejövős,talán pont amiatt,hogy kirí a tömegből.

De nem tervezek autó alapján párt keresni.

2018. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Maga a kocsi egyáltalán nem tetszik.akkor már inkább egy règi jeep, azt nem sajnálnám vágni terepen. Termèszetesen ha normális a tulaja összejönnèk vele, ezt nem a kocsi határozza meg, max nem sűrün vezetnèm az autóját.
2018. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább JDM autókért rajongok (meg talán az amcsi izom autókért) de egyetértek kérdező, ez egy remek kocsi, ismerősömnek (aki amúgy egy öntelt nyomorék) van ilyenje.

Az X6al meg a Q5el meg ne említsük egy lapon, azok ormótlan mosógép kinézetű valamik, még ha belsőre nem is rosszak.

2018. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Kit érdekel hogy milyen autója van,ha épp egy idióta?
2018. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer láttam, ahogy egy g-merci felment egy legalább 60 fokos palahegyoldalra.. dr ilyen játszi könnyedséggel.

Hacsak nem vagy vadőr/erdész/fronton szolgáló katona, nem lázom értelmét egy ilyen gépnek városi használatra.

2018. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%

Imadom az egyik kedvenc autom, de:


Ferjnel vagyok


Nem auto alapjan valasztok pasit


Egyelore RR Evoque van, amivel elegedetf vagyok;-)

2018. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok hölgy, a G-osztály, ahogy többen írták, a világ egyik legkomolyabb terepjárója, aminél a praktikum felülír minden egyebet, beleértve különösen az esztétikát. Kitűnő választás annak, akinek terepjáró kell, és meg tudja fizetni.

A képen látható példány viszont egész más. Egy terepjáróban semmi nem indokolja a 6,3-as Brabust (mondjuk semmi másban sem, de ebben különösen nem), meg az azzal járó csicsát. Ilyet nem azért vesznek, mert erre van szükség, csak azért, hogy megmutassák, megtehetik.

2018. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!