Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők! Előfordult, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Előfordult, hogy a pasas tudatmódosítva jelent meg a randevún?

Figyelt kérdés

Szerintem ez lényeges téma lehet, ezért érdemes beszélni róla. Első randevúra kell gondolni, de sokadik randevús élményt is írhattok, ha van (tehát NE olyat, amikor már kapcsolatban voltatok). Érdekelne, mi erről a benyomásotok, hogy vélekedtek, illetve hogyan kezelitek az ilyen eseteket. Nem személyes indíttatásból kérdezem, én nem járok randevúkra, viszont igenis érdekel a véleményetek.


Előre is köszönök minden jó választ!



2018. jan. 16. 21:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én anno exemmel jártam így. Mint ebben kiderült mi aztán összejöttünk. XX éve fű fogyasztó, és néha egyéb cuccok. Amikor az első randi volt füvezett és speedezett mint kiderült számomra utólag. Meló után jött hozzám és sétáltunk, de akkor mi már négy hónapja beszéltünk telefonon, és írogattunk. Nos ő ugye már ehhez hozzászokott, de én nem. Ráadásul ő is autóval. Nem látszódott egyébként rajta semmi, de tényleg semmi! Ezt kb egy évre rá tudtam meg, hogy bespurizva jött oda lehet. A fű az hagyján, na de ez...Azóta már vége, végülis többek között emiatt is de nem éppen. Taszító tud lenni! De ha magánál van észre se lehet venni 😂 ennek ellenére nem ajánlom.
2018. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha lány lennék, az ilyet helyből kidobnám. Kellene a fenének alkoholista dajdajozós hülye.
2018. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!