Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, milyen külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezik szerintetek egy "jó pasi"?

Figyelt kérdés
Nyugodtan írjatok le mindent ami eszetekbe jut. Azt is leírhatjátok ami az ellentettje ami kiábrándít egy férfiből.
2018. jan. 18. 16:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem magamból kiindulva kiakadtam, hanem rávilágítani próbáltam (úgy néz ki sikertelenül), hogy ez a sok jó elképzelt tulajdonság élő-létező emberben nagyon, de nagyon minimális eséllyel fog találkozni. És akkor még ezzel a férfival is találkozni kellene. És ha találkoztak, akkor a férfit is el kellene bűvölni. Ennek így mind mennyi reális esélye van? 0 hoz konvergáló.

Et a fekete-fehér ez elbeszélés egymás mellett, nem szép dolog kategorizálni, de azért vannak azemélyiségtípusok a maguk tulajdonságaival. És ezek közül vanbak amik ha nem is feltétlen összeférhetetlenek, de a gyakorlatban nem találkoznak. Erre mondtam, ha NAGYON ritkán mégis, akkor még a felsorolt sok jó külső és belső tulajdonságnak meg kellene lennie.

És ez tényleg nagyon valószerűtlen.

Én is ismerek sok embert, akikben ezeknek a nagyrésze meg van, tényleg nem nagy kunszt, de olyat egyet se, akiben ezek a felsorolt tulajdonságok kivétel nélkül mind meglennének.

2018. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!