Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezt én rontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt én rontottam el azzal, hogy későn reagáltam? Vagy csak félreértettem valamit és nem is akart többet?

Figyelt kérdés

A történet még tavaly kezdődött, amikor volt egy srác amivel egy csoportba jártam meg előadásokon is összefutottunk (nekem az elejétől fogva bejött). Néha észrevettem, hogy figyel, próbáltam vele beszélgetni órák után, de inkább én mentem oda hozzá. Ha összefutottunk rámmosolygott mindig meg ilyenek. Az utolsó közös óránkon adott nekem egy csokit, amin eléggé meglepődtem, mert az hittem ez egy lépés az ő részéről.

Aztán jött a vizsgaidőszak és az új félévben már nem találkoztunk nagyon, csak néha. Most is mosolygott rám meg a barátnőim észrevették, hogy figyelt az előadóban. Próbáltam kezdeményezni és közeledni felé, amikor buliban találkoztunk, odamentem hozzá, de elment a haverjával a fenébe. De a csoki fúrta az oldalam, ráírtam és megkérdeztem, de azt írta h nem emlékszik és szokott csak úgy adni.

De ha nem érdekeltem, akkor miért csak én kaptam és a többi jel? Elég fura srác amúgy. Most magamat hibáztatom egy kicsit, hogy nem rögtön utána reagáltam, de sztem mindenki a vizsgákkal volt elfoglalva.



2016. márc. 15. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet lett azóta barátnője.
2016. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább másképp éreznék a helyedben, biztos hogy nem mentem volna oda ennyiszer hozzá. Ha nézeget, és tetszel neki, akkor jöjjön ő oda. Csokit meg nem ad csak úgy valaki... Nehari h ezt mondom de szerintem ez csak arra volt jó, hogy lemérje hogyan állsz hozzá, és elérje azt, hogy most ezen gondolkozz, de egyáltalán nem gondolt komolyan és csak szórakozott veled. Az ilyen fiúk csak az olyan lányok után mennek akikért küzdeni kell.
2016. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok könnyen kapható egyáltalán, sőt bulizni is akkor voltam életemben először, barátom még nem is volt...egyébként határozottnak látom magam és úgy éreztem, ha én nem bátorítom mert félénk, nem is fog lépni. Nekem megért ennyit a dolog.
2016. márc. 15. 14:28
 4/4 Blade Bone ***** válasza:
Hát szerintem jól tetted, hogy megpróbáltad amit jónak éreztél, de ennél többet már igazán... Hiszen ő a fiú, két emberen múlik egy kapcsolat és ő kb semmit nem tett. Te mindent megtettél.
2016. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!