Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek én rontottam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én rontottam el?

Figyelt kérdés

volt egy lány, amikor megismertem, még barátja volt. Majd megszűnt az a tanfolyam, ahová jártunk, egy hónapra rá egyedülálló lett. Két évig voltak együtt.

Irtam neki egyszer: munkájára, tanulmányaira hivatkozva nem ért rá. Egy hónap után sikerült, akkoris véletlenül.


"Randin" sokáig voltunk, ami emlitésre méltó az az, hogy persze szóbakerült a volt pasija, és azt mondta, most jól érzi magát egyedül, nem kell neki pasi. A végefelé viszont megkérdezte, hogy miért csináltam ezt a találkozót - hát csak úgy, beszélgetni. Erre kicsit látszott, hogy ideges lett, csalódott.

Többet nem tudtunk találkozni, mert mindig volt kifogás. Amikor elmondtam neki, hogy mi a valódi cél végül, egy hónap után nyögte ki, hogy nem.


Elsőre valóban én ronthattam el, mert eljátszottam a töketlent. Mégis, mivel annyit kellett rá várni, most szakitott, továbbá azzal jött, hogy "jól megvan igy", ki hitte volna, hogy most azért ment bele a találkozóba, mert sejtette, hogy valami van?


2016. máj. 1. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha őszinte akarok lenni, akkor itt soha nem is volt esélyed.

Ha egy nőnek tetszel, az messze nem így viselkedik.

Hagyd a fenébe, egy tollvonás. Mehetsz a következőre.

2016. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát, pedig pl. azt mondta, hogy félt, hogy megszakad a dolog. Meg egy tánccsapatban is benne volt, odais hivott
2016. máj. 1. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!