Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy napig nem írtam neki, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy napig nem írtam neki, és már nem akar randit. Én rontottam el, vagy ennyit is ér?

Figyelt kérdés
Kb 10 napig irogattam egy lánnyal, akivel holnap lett volna egy randim. Tegnap nem írtam rá mert sok dolgom volt + elegem lett abból, hogy mindig én kezdemenyezem a beszélgetést, úgy voltam vele hogy majd ír, ha akar. Nem írt. Na rairtam, hogy akkor holnap találkozunk e és azt írta hogy hát hívta a mamája hogy nem e aludna nála és mivel nem írtam, így elutazott. Az írásából azt olvasom ki hogy megsértődött. Tényleg én kellett volna minden nap rairnom ? Ha tényleg akart volna találkozni, akkor simán írt volna, vagy azt mondta volna a rokonának hogy nem ér rá, vagy megkérdezett volna nem ? Akkor én rontottam el, vagy a lány ennyit is ér? Lányok, ti mit tettetek volna ?
2017. nov. 10. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Hagyd komolytalan.

31/f

2017. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

ha már itt kisiklott a dolog, akkor hagyd

lehet jött volna más kifogással, ha mégis írsz szóval ezt már nem tudod meg

2017. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha fontos volt a mamájához mennie, akkor rád írt volna, hogy bocsi, halasszuk el, ha nem, akkor később ment volna a mamához, ha komolyan vette volna a randit.
2017. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg hagyd, ha érdekelted volna őt, mint ő téged, akkor ő is kezdeményezett volna beszélgetést. Ez így édes kevés.
2017. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem nő, csak kislány.
2017. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Agyilag nagyon kislány...még nemis randiztatok, de már piócaként viselkedik és érzelmi zsarolást alkalmaz, bűntudatot akar benned kelteni. És az, hogy 10 napig zsinórban csak te írtál rá, majd egy napig nem, és még ő sértődik meg...hidd el, jobban jársz, ha hanyagolod, egy kapcsolatban tuti egy sértődös, hisztis kis ptsa lenne, akivel semmit sem lehet megbeszélni.
2017. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

Hát lehet hogy besértődött :/ Főleg ha már beszéltetek meg randit, de előtte levő nap nem adtál életjelet :/

Mondjuk én megpróbálnék egy másik randit leegyeztetni.

2017. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7 tegnap nem adtam életjelet, ma rairtam, egy nappal a randi előtt.


Én is úgy gondolom mint az első 6 válaszoló, köszönöm a válaszokat

2017. nov. 10. 21:31
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

Itt az a kérdés a lány mennyire jó testű. Ha dögös, akkor próbáld meg helyrehozni, randizzatok, húzd meg egyszer, majd dobd a fenébe.

Ha nem dögös, akkor meg most hagyd a fenébe:)

2017. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Átlagos csaj. Igazából annyira nem fogott meg, de úgy voltam vele, hogy majd az első tali után meglátjuk. Most alapból el kell utazzak 10 napra, nem tudnánk találkozni, és nem akarok meg ennyit írogatni vele ezek után, szóval eldolt :)
2017. nov. 10. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!