Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni, ha beleszólna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha beleszólnak a kapcsolatba a rokonok?

Figyelt kérdés
Olyankor mit lehet tenni ha az esetlegesen alakuló viszonyba/kapcsolatba beleszól a pasinak a testvére is? Mivel neki is tetszem,ezért már az elejétől kezdve próbálta a dolgokat úgy alakítani,hogy ha az övé nem lehetek (nekem ő nem tetszik),akkor már a tesójé se legyek!!Nehogymár!!Ezért mindig úgy szervezte a dolgokat,hogy még véletlenül se alakuljon úgy hogy mi tudjunk beszélgetni,vagy közelebb kerülni,vagy épp ellenem beszélt a háttérből....

2018. jan. 21. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, hogy hagyjátok? Mit csinál egyáltalán a testvére?
2018. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 28.Hát itt a pasinak kellene elküldeni a tesót,és "odacsapni az asztalra".Én már próbáltam vele beszélni,és kértem hogy ne szóljon bele.De nem bírja megállni,hogy ne úgy szervezze a dolgokat...Pl. lehúz engem a háttérből,olyanokat mondott rólam,ami totál nem igaz.Pl. hogy nimfomán vagyok. :D egy vicc az egész!Akkor mikor még aktívan beszéltem a pasival,folyton nyomult.rámírogatott hogy na mi van,hány menet volt a tesóval?Aztán ha nem mondtam meg neki hogy mit csináltunk,később kiderítette.Ott tett keresztbe,ahol csak tudott!
2018. jan. 21. 11:52
 3/10 A kérdező kommentje:
Most meg velük megyek sítáborba,meg másik 100 emberrel,és direkt úgy szervezte a buszbeosztást,hogy én még véletlenül sem kerültem be hozzájuk!Apartmanban is máshol leszünk.De végülis innen szép nyerni.Csak mivel ő a szervező,most játsza az istent.
2018. jan. 21. 11:54
 4/10 A kérdező kommentje:
A leggázabb hogy van barátnője,csak már nem igazán jó a kapcsolatuk...és mivel ő nem boldog,ezért nehogy már az legyen boldog,aki még tetszik is neki,meg befolyása is van az ügy felett...annyira rossz már ez az egész. :/ Pedig nagyon tetszik nekem ez a srác,és én is tetszem neki.De ez így nem fog menni. :/
2018. jan. 21. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a barátod nem áll ki melletted, akkor mi értelme van az egésznek? 28 évesen kb. a 8 évesek szintjén vagytok mind a hárman, ha ilyen pitináner játékokat játszotok.


De így végiggondolva lehet, hogy meg is érdemled, ha ennyire képtelen vagy felnőtt módjára gondolkodni.

2018. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, ez tényleg olyan, mint amit a gyerekek művelnek. Első körben a barátodnak kéne leállítania, aztán neked keményebben fellépni, hogy ebből itt elég és nem hagyni. De én ezen csodálkozom, hogy a barátod ezt hagyja...
2018. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még nem a barátom.De lehet hogy már nem is lesz.Így nincs sok esély rá.Ezt neki kéne a tesóval lerendezni,és leállítani.Én nem tudok sokat tenni.
2018. jan. 21. 12:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha a "barátjelölt" ezt hagyja, akkor sok jó nem sülhet ki belőle.
2018. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, csak ott a "barátőnm" keverte a szart, és az exem meg olyan balfx ovlt, hogy simán elhitte minden hazugságát.


Én a te helyzetedben hagynám a francba a csávót, mert a tesója nem fog leszállni rólatok.

2018. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:(
2018. jan. 21. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!