Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a gazdag tehetős pasikról, szimpatikusabbak mint aki csoro?

Figyelt kérdés
Én nekem 5 millió forint kézpénzem van, amikor randizok hamar ide terelem a témát, meg kirakom az asztalra.Nektek ez szimpatikus?Randiznátok velem?
2018. jan. 21. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy Isten vagy!


Már van egy fél középkategóriás autóra pénzed.

2018. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

5 millió az lófax :D

2, aki ezzel hozakodik elő, egy hólyag- és ennyivel felvágni még mindig cinkes :D Az autóm 2x ennyibe tellett, és az is kp-ból jött ki :D

3, azok a gazdag férfiak, akik tanultak, műveltek, és jó munkából adódóan gazdagok, persze hogy szimpibbek, mint a buta, vagy lusta emberek, akik xarabbnál xarabb döntéseket hoznak, és egy putriban élnek. Ha a két végletet nézzük..

2018. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még trollkodásnak is gyengusz te$ám. De vicces elképzelni, ahogy le dobod a köteg húszezres az asztalra majd majom fejjel nézel tovább, hogy hátha ráharap a nő, mint valami ponty a gilisztára.
2018. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy számít a pénz, de nem az alapján fogom kiválasztani a pasit, hogy mennyi lóvéja van
2018. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

meg olyat is szoktam ha vezetek hogy lehúzom az ablakot és lobog a hajam ilyenkor, meg 50 cent i can't című száma megy, és kihallatszik az autóból.

Lányok bejön nektek ez a stílus?

2018. jan. 21. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy már randiztunk. Én voltam a mosolygós barna suna, aki megköszönte a randit, mikor ezzek a szarral előhozakodtál.


Senki sem szereti, ha megvásárolható tárgyként kezelik. Meg azt sem, ha az udvariassági gesztusokat (első ital) megspórolják rajta. Kettő között érdemes lenni.

2018. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kivéve persze azt, aki zsebrevágja az utolsó 5 mikródat, jabocs, 5 millió fabatkádat, és nagyon súlyosan elrohan vele, oly nagyon súlyosan, hogy a te még súlyosabb tested már csak integethet neki.


Komolyra fordítva: a kápé veszendő. Több kell ahhoz, hogy a bőség fenntartható legyen. Értelmes kockázatú, hosszútávon szinte biztosan stabil növekedést kell produkálnod több lábon.


Öt misi egy lábra jó ha elég.

2018. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lobog a hajad? Ehh. A nők a kopaszra borotvált fejű férfiakat szeretik, nem tudtad?
2018. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!