Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt erkölcsös férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt erkölcsös férfiak?

Figyelt kérdés
Olyanok, akik nem arra mennek, hogy minél több nőt maguk alá gyűrjenek, és nem kérnek a futó kalandokból. Fontosnak tartják a hűséget, a szexet pedig a két embert összekötő legmélyebb kapocsként élik meg. Tisztelik a nőket és tisztelik önmagukat is. Értékelik a becsületességet, az őszinteséget, a testi és lelki jó erkölcsöt, függetlenül attól, hogy vallás miatt gondolják-e így vagy sem.

2018. jan. 26. 23:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Persze.

F35

2018. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
70%

Én ilyen vagyok, de nem ezt nevezném erkölcsösnek, és ha a hűséget nem vesszük bele, akkor semmi bajom azokkal, akik nem olyanok mint én. Nem tartom őket emiatt erkölcstelennek. Szóval a válasz a kérdésedre az, hogy igen, vannak, millióan.


Nem vagyok vallásos, de azokkal sincs semmi bajom. Vannak akiknek kell iránymutatás, akár istentől, akár orbántól, én anélkül is meg tudom mondani hogy mi helyes, és mi nem.

2018. jan. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
bezony..24f
2018. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Az én férjem az,én viszont kevésbé vagyok az,tud róla,elfogadja,ez van :)
2018. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy vagytok itt néhányan.

Azért azt látom, hogy az erkölcs fogalmát sokan sokkal lazábban értelmezik, mint én, ami nem feltétlenül baj, viszont a kifejtős részben írtam, hogy számomra mit is jelentene ez.


Még valami: aki erkölcsös életet él, az nem azért teszi, mert ez bármilyen előnyökkel jár! Ezt azokra a hozzászólásokra írom, hogy "én ilyen lennék, de ezzel semmit sem érek el a lányoknál". Itt elvekről van szó, szilárd elvekről, amelyekhez tartjuk magunkat, akkor is, ha másoknak az nem tetszik, vagy akár még meg is nehezíti a társkeresést. Biztos nekem is lehetett volna minden hónapban más pasim - csakhogy nekem nem ez kell. Inkább leszek örökké egyedül, mint hogy olyan díszpéldányoknak akarjak megfelelni, akik otthagynak, ha nem ugrom első szóra az ágyba.


A jó erkölcs rendkívül vonzó egy férfiban. Nem a lúzerség! Hanem az, ha valaki megtehetné, de nem teszi.

2018. jan. 27. 22:18
 26/35 anonim ***** válasza:

Különös, hogy ezt írod, Kérdező. Az erkölcsösség az utolsó, amit manapság keresni szoktak egy férfiban, a "milyen típusú férfit keresel" kérdésre nagyon kevesen válaszolnák ezt.

Én azért élek erkölcsös életet, mert sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb. Ráadásul rengeteg olyan tevékenységre is just így időm, amik nemcsak hogy szórakoztatóak, de profitálni is lehet belőlük. Tehát veszítenem nincs mit, de nyerni nyerhetek ezzel.

2018. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Én se nagyon reklámozom, hogy erkölcsös férfit keresek... a legtöbben ezzel körberöhögnének, azt hiszem :-D meg félreértenék, és valami középkori erénycsősz vallási fanatikus inkvizítor és a falu megmondóembere Pista bácsi kereszteződésére asszociálnának...


Pedig az erkölcs tényleg vonzó, és elengedhetetlen.

2018. jan. 27. 22:45
 28/35 anonim ***** válasza:
Így már értem. Igen, manapság nagyon nem divat annak lenni, csak nem volt egészen tiszta, most már az. Köszönöm, hogy válaszoltál, Kérdező.
2018. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, az erkölcsös életről való monológod szépen hangzik. Egy filmben vagy egy könyvben jól is mutat, de ez a valóság.

Egy életünk van. Ha az a döntéseink miatt úgy alakul, hogy boldogtalanok leszünk és szenvedünk, akkor bizony semmit sem ér ez a monológ és a sziklaszilárdság. Egyszerűen a saját életünket tesszük vele tönkre. Aztán, majd 30-40-50 évesen, magányosan, üres élettel már nem fogunk tudni változtatni, hiába akarunk.


Ha valóban a jó erkölcsöt találod vonzónak egy férfiban, akkor könnyű lesz párt találnod. Ha viszont, lúzernek titulálsz embereket, akkor miről is beszélünk?

2018. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Szóval könnyű lesz erkölcsös férfit találnom, hát nem úgy tűnik, mikor itt mindenki csak d.gni akar... tényleg az a helyzet, hogy ez nem divat manapság.

Kit neveztem én lúzernek? :-o Ezt most nem értem.

Az erkölcsös élet miért jelentene egyet az üres élettel? Ezt sem értem.

2018. jan. 27. 23:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!