Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt erkölcsös férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt erkölcsös férfiak?

Figyelt kérdés
Olyanok, akik nem arra mennek, hogy minél több nőt maguk alá gyűrjenek, és nem kérnek a futó kalandokból. Fontosnak tartják a hűséget, a szexet pedig a két embert összekötő legmélyebb kapocsként élik meg. Tisztelik a nőket és tisztelik önmagukat is. Értékelik a becsületességet, az őszinteséget, a testi és lelki jó erkölcsöt, függetlenül attól, hogy vallás miatt gondolják-e így vagy sem.

2018. jan. 26. 23:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
29%
Amíg ilyen voltam, egyetlen nőt sem érdekeltem. :)
2018. jan. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
19%
Erkölcsös vagy Erkölcscsősz? :D Én ilyen lennék, mármint erkölcsös, ha az alkérdésre érted. Épp csak folyamatosan szopóágra kerülök emiatt. Ha nagyobb pofám lenne, hatalmas arccal és ki, ha nem én hozzáállással, mára sokkal több barátnőm lett volna. Nem laza kapcsolatokra értem ezt.
2018. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen férfiak, a barátom is ilyen.
2018. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen vagyok azt hiszem és még nem volt barátnőm:D

Viszont az alighanem nem emiatt van. Szóval persze, vannak. :)

2018. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
52%

Minden nő ismerősöm panaszkodik, hogy ilyen férfiak nincsenek, miközben az összes ilyen férfit repítik a barátzónába.

Kb. fél éve én is ilyen voltam. Csak komolyat akartam, korrekt voltam, tiszteltem a nőket, őszinte voltam minden téren. Volt 2 komoly kapcsolatom és ennyiben kifújt a dolog.

Aztán meguntam az egészet, mert amit láttam a környezetemben, az vicc volt. Bunkóbb lettem, a felszínes dolgokra mentem és bumm, havonta minimum egy új lány.

A korrekt srácok előtt 2 út van: A gyk-n szidott lúzerekké válnak vagy megváltoznak és úgy kezelik a nőket, ahogy megérdemlik.

2018. jan. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
38%

A #15 válaszadónak van igaza - zöld pacsit kapott!!!

Manapság nagyon nem jár jó világ az intelligens, erkölcsös, tisztelettudó férfiakra. És ez elég szégyen.

2018. jan. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
32%
A kérdező a kérdésben a lúzer, szűz pasikat definiálta:)
2018. jan. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen vagyok és emiatt sokszor úgy érzem, hogy nem ebbe a világba/társadalmi rendszerbe való vagyok. De ha más lennék nem tudnék tükörbe nézni. Csak egyszer jó lenne, ha nem kihasználnák ezt a fajta mentalitásom, hanem tényleg megbecsülnék, mert eddig ez utóbbi volt a ritkább.

28/F

2018. jan. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
52%
Sok férj ilyen,kevésbé erkölcsös asszonkával "megáldva".
2018. jan. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
67%
Vannak...ne csak a rossz tapadztalataid alapján ítéld meg a férfiakat, mert azzal magadat csapod be. Azon is gondolkozz el, hogy milyen a " kiválasztásod", az emberismereted. .
2018. jan. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!