Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt erkölcsös férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt erkölcsös férfiak?

Figyelt kérdés
Olyanok, akik nem arra mennek, hogy minél több nőt maguk alá gyűrjenek, és nem kérnek a futó kalandokból. Fontosnak tartják a hűséget, a szexet pedig a két embert összekötő legmélyebb kapocsként élik meg. Tisztelik a nőket és tisztelik önmagukat is. Értékelik a becsületességet, az őszinteséget, a testi és lelki jó erkölcsöt, függetlenül attól, hogy vallás miatt gondolják-e így vagy sem.

2018. jan. 26. 23:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Ha nem találsz könnyen erkölcsös férfit, akkor ne azon gondolkodj csak el, hogy mennyien lehetnek, hanem azon is, hogy miért nem találsz. Olvasd el a hozzászólásokat és gondold át azt, hogy az ilyen férfiakat egyszerűen nem veszik észre. Nem véletlenül írt hasonlót több válaszadó is, egymástól függetlenül.

"A jó erkölcs rendkívül vonzó egy férfiban. Nem a lúzerség! Hanem az, ha valaki megtehetné, de nem teszi."

Alapvetően az erkölcsös dolgok nem rosszak. De, ha valaki mindenáron köti az ember a karóhoz, még akkor is, ha idővel ez boldogtalanná teszi, egy idő után kiütnek azok a dolgok, amiket elhalasztott és amiket már nem kaphat meg. Ez sokszor okoz ürességérzetet.

2018. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

#30 De ez nem is társkereső. Kérdés, hogy te mit tudsz nyújtani egy ilyen férfinak. Szépek az elveid, de aszerint is élsz?


Én például, soha egy nővel sem feküdtem le csak szexért. Csak és kizárólag komoly kapcsolataim voltak, és a legrövidebb is egy év volt. Ez rád is igaz? Persze fordítva. Attól a nőtől, akivel komoly kapcsolatba kerülnék elvárnám ugyanezt, de nem úgy hogy csak azt hazudja. Mert sajnos ez még ritkább... Akkor én is azt kérdezzem, hogy "vannak-e itt erkölcsös nők?"

2018. jan. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

" Szóval könnyű lesz erkölcsös férfit találnom, hát nem úgy tűnik, mikor itt mindenki csak d.gni akar... "


Szerintem ha elolvastad a válaszokat rájöttél, hogy ez így nem igaz. :D

2018. jan. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
#33 miért ne lehetne az? Mi van, ha én nem dugni akarnék a Kérdezővel, hanem mondjuk a plazmafegyverek fizikájáról, a fibrált sokaságról vagy a szingularitásról beszélgetni? :D
2018. jan. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

már előre tudtam, hogy jönnek a #majdmegtudodmithagytálki..#magaddalszúrszki..#úgysemtalálsz. és tsai


azt nem vágom, hogy miért fáj az embereknek egy sokkal nagyobb múltú, sokkal több referenciával bíró felfogás..


arról beszélünk ugye, hogy amíg belsőleg nem mélyült el a kapcsolatunk olyan szintre ami 99.99% hogy egybentart minket halálig addig nincs pl csók sem

de ez nehéz dolog ha valaki sosem ismerte saját magát


én azért azt tanácsolom (ha szabad) hogy ne add fel, had legyen ilyen ember is

2018. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!