Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlzás adni Valentin-napra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás adni Valentin-napra a valószínűleg leendő (! ) barátnőmnek egy rózsa boxot?

Figyelt kérdés
nagyon jóban vagyunk, randizgatunk meg minden, egy egyetemre és szakra járunk, ő 22 én 23 éves vagyok. kedvenc színe a rózsaszín,ezért gondoltam vennék neki egy rózsaszín rózsás boxot,(fehér színű dobozzal). nagyon szép szerintem, tuti tetszene neki, csak nem akarok túllőni sem a célon,ugye még együtt sem vagyunk. szerintetek? főként lányok véleményére lennék kíváncsi:-)

2018. febr. 2. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Húú, szerintem egy kicsit túlzás.

Ezek a boxok, ha jól tudom, nem túl olcsók, szerintem inkább menjetek el valamerre, kajáljatok egy jót, csináljatok valami programot.:)

2018. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Hacsak nem Bálintnak hívják, eléggé.
2018. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Inkább csak egy szálat adj neki, esetleg zölddel szépen összekötve, virágárus tud segíteni. Ezek a boxok nagyon gagyik. :(
2018. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez a box annyira sablonos. Az összes instagram-pcsa ezt fog kapni. Ne állj be a sorba...inkább vidd el vacsorázni vagy ilyesmi.
2018. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Egyelőre megteszi valami "kisebb" ajándék is,amúgy nagyon jól mutat egy ilyen box,de ráérsz majd később meglepni vele,ha már a barátnőd lesz.:)
2018. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egy szál rózsa kíséretében hívd el valahova.

Én már egy szál virágtól puding vagyok, de komolyan. Ha az kevés, akkor 3 szál rózsa. Esetleg vidd el egy jó étterembe, gyertyafény, stb, kísérd haza, csókold meg.

2018. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rózsabox túlzás. Inkább évfordulóra várnék ilyet a páromtól. Egy szál virág bőven elég udvarlási fázisban.
2018. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok együtt, akkor ez tényleg túlzás. Sőt, szerintem bármilyen ajándék túlzás. Ez a szerelmesek napja. Azoké, akik egy pár :)
2018. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár van egy ötletem..

Hívd el valahova ebédre, vacsorára és mondd el neki, hogy mit érzel és szeretnéd, ha a barátnőd lenne! :)

Jaj, de romantikus!!

2018. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyből ne valami bazinagyot! Nem fogod tudni űberelni:D

Najó, mondjuk, ha szeret téged, úgyse várja el, hogy mindig vegyél legalább ugyanakkora csokrot!:)

2018. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!