Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elutasitottam, de belé szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasitottam, de belé szerettem, mit legyek? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki régebben járni akarsz velem, d eén vissza utasitottam, de most meg ugy érzem, hogy szerelmes vagyok belé.Ő is láthatólag vonzódik hozzám, de már lányokkal is kikezd(a legjobb baártnőmmel is, ő ugyan nem akar töle semmit)és rossz látni más lányokkal.

Mit tegyek?Már csak egy hét van a sulibol és lehe thogy soha többet nem látom.

Segítség!!


2010. jún. 6. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Valahogy adj jeleket, hogy még van egy esélye. Nekem olyankor jól esne egy ölelés, vagy egy puszi stb.

F

2010. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy meggondoltad magad. Nem ciki, örülni fog neki.
2010. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha 8.-osok vagytok akk kérj tőle tablóképet (ha még nincs tőle) és mondd meg neki h tök jó lett meg, h jól néz ki rajta.

Én is hasonlóra készülök hnap.

2010. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a tablókép trükk nem valami jó,mert a fiu azt is hiheti,hogy csak szórakozik velem!Mond meg neki öszintén,hogy mit érzel és ne kerülgesd a forróű kását,mit veszithetsz?Legalább tisztában leszel vele,hogy van-e értelme vágyakozni utána!
2010. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia. Én egy 20 éves srác vagyok és egy elég hasonló beszélgetés zajlott le pénteken köztem meg egy (19) csaj között. Leírom ö hogy oldotta meg a szitut.  A barátnőjét elhívtam bulizni régóta ismerem, jóban vagyunk, táncoltunk, szórakoztunk, és megjelent a csaj, láttam rajta elég szomorú volt oda mentem, megkérdeztem, mi a baj, valami rossz történ. Ártatlan boci szemekkel rám nézett és azt mondta: amikor visszautasítottalak nagyon rossz napom volt, nem akarlak elveszíteni (egyetemisták vagyunk, vége a szemeszternek), szeretnélek mindig a közelemben látni, annyira rosszul esik, amikor más lányokkal látlak, bocsáss meg és tedd fel újra a kérdést kérlek. Nem igazán szeretem a kényes lányokat (ö kicsit olyan), szeretem azokat, akik magabiztosak, de mit tud ilyenkor csinálni egy férfi, ha egy széplány, bűntudattal jön oda hozzá, ártatlan boci szemekkel és szomorúan.

TIPP: Menny oda szomorkásan mond el neki mi a gondod, mit szeretnél, ne félj elmondani, biztos értékelni fogja. Ha kedvel, össze fogtok jönni, ha nem, kapsz egy nem választ – legalább tudni fogod.

2010. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tegnap 23:16 vok.

Ma kértem tőle tablóképet és azt mondta, h ad (eddig nem akart.). Akartam még vele beszélni, de sokan voltak ott és inkább nem mondtam neki semmit. És ma szemeztem is vele 1szer, meg később beszéltem is vele. És hnap után osztbuli. ki tudja még mi lesz. :D

2010. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

remélem oké lesz minden , de majd meséld el,hogy mi történt!!!Sok sikert!!

Köszönöm a válaszokat!!

2010. jún. 7. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:31 vok.

Kértem tőle képet, de még mindig csak ígérgeti, remélem, h elhozza. (a többit inkább privát üzenetbe küldöm, mert lehet rájönnek h ki vok, lehet te is, de nem hiszem h ismersz.)

2010. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mégse írom le. túl hosszú. :/
2010. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!