Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ennyire gáz burgerbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ennyire gáz burgerbe menni randizni kuponokkal? Miért ilyen anyagiasak a mai nők?

Figyelt kérdés

Első két randira normális helyre vittem, komolyan azt várja el, hogy húszezreket költök rá naponta-kétnaponta mindig?

1430-ért volt kupon az alkalmazásban, whopper meg whopper junior burgonyával, üditővel. Nem hagyhattam ki.

Végig durcizta az egészet, neki nem kuponos kaját vettem, hanem amit kért, ő még kávézni is akart, meg desszertezni, de nem is ez a baj!

Még tette a megjegyzéseket, hogy na mi van, ilyen szarul keresnek manapság az informatikusok?

De egyébként nem ez volt a randi fő állomása, sétáltunk a belvárosban, csak betértünk az ottani burgerbe.

Vélemények?



2018. febr. 11. 18:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
74%
Hány évesen vagytok, jézusom. 😂
2018. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
20-as éveink elején.
2018. febr. 11. 18:25
 3/36 anonim ***** válasza:
71%
xd
2018. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
33%

Úristen, burgerbe randizni? Ha engem ilyen helyre vitt volna a srác, azonnal otthagytam volna. Itt nem az anyagiasságról van szó, de a burger egy rettentően sz..r hely és egészségtelen.

Az meg kész vicc, hogy kuponnal fizettél.


Látszik, hogy anyád és apád nem tanított meg téged az illemre.


Randizol, nem a haverokkal vagy.

A randi teljesen más.

2018. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen szánalmas p1nákra ne fecséreld az időd. Mit érdekli, hogy kuponnal fizetsz? Még ott se kellet volna lennie a kasszánál amikor fizetsz, hanem leül és foglal helyet vagy direkt felmérte az anyagi helyzeted? Meg még be is ugat. Hát úgy otthagytam volna mint a pinty. Hülye pitsa...


Jaja burger nem egy palota, de kényelmesen lehet beszélgetni. (Néha 1-2 burgertől meg még senki nem kapott 30 évesen szívrohamot.) Már ha valakit érdekelsz is és nem csak a buxád vastagsága.

2018. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
62%

Itt tényleg nem a pénzről van szó, hanem arról, hogy egy randin voltál.

Nem illik randin Mekibe vinni valakit. Lehet, csak nem illik.

A gyorsétterem nem randihelyszínnek van kitalálva.

2018. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
92%
Már a 3. kérdés, ahol nőként nem értem, miért gáz a Meki és mi az, hogy engem visznek oda, nem pedig megkérdeznek.
2018. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%

A kérdező írja , hogy sétálgattak a városban, és úgy mentek be a helyre. Gondolom a lánynak sem volt ellenvetése.


De egyébként szerintem hagyd ezt a lányt. Később csak gondjaid lehetnek ebből.

2018. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki tényleg érdekel, akkor nem érdekel, ha ilyen helyre megyünk randizni, le lehet ülni, fűtenek (nyáron van légkondi), nincs akkora zaj, hogy ne értsük egymás szavát. Aki ezen kiakad, az felszínes, és nem is te érdekled igazán, hanem a látszat.
2018. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
27%

#7


B+ kérdező, te csak a két véglet között tudsz gondolkodni? A kettő között nincs semmi?


Ja, és ki mondta, hogy randi alatt kell kajálni? Egyen mindenki otthon és kész. Ha meg valaki éhes, akkor vegyen magának, vagy ha a pasi gáláns, akkor fizesse ki a csajnak, de nem kötelező randin étterembe menni.


Képzeld f..szkalap, párom tesco-ban dolgozó érett férfi. Szóval nem aranyásó a párom.

De tőled még egy utcaseprő is kulturáltabb ember.

2018. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!