Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ennyire gáz burgerbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ennyire gáz burgerbe menni randizni kuponokkal? Miért ilyen anyagiasak a mai nők?

Figyelt kérdés

Első két randira normális helyre vittem, komolyan azt várja el, hogy húszezreket költök rá naponta-kétnaponta mindig?

1430-ért volt kupon az alkalmazásban, whopper meg whopper junior burgonyával, üditővel. Nem hagyhattam ki.

Végig durcizta az egészet, neki nem kuponos kaját vettem, hanem amit kért, ő még kávézni is akart, meg desszertezni, de nem is ez a baj!

Még tette a megjegyzéseket, hogy na mi van, ilyen szarul keresnek manapság az informatikusok?

De egyébként nem ez volt a randi fő állomása, sétáltunk a belvárosban, csak betértünk az ottani burgerbe.

Vélemények?



2018. febr. 11. 18:24
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
68%
14-es: Olvasni azért tudsz, cicamica? HARMADIK randi volt.
2018. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is felejtős a csaj. Hol ismerkedtetek meg? Neten? Szerinte igen, ezért nem tetszett neki semmi, mert másnak képzelt el. A neten elképzelt egy menő infósnak, akihez dől a lé és vmilyen étterembe mentek. Kiöltözött?


Nem a mekivel, burger kinggel van a baj, hanem nem erre készült. Ha melóhelyen ismeritek egymást, akkor már tudja, hogy Te szereted ezeket a helyeket, ezt ismered, lehet, úgy kérdezted, hogy elmegyünk a burgerbe enni egyet? Ő meg rádhagyja.


Szerintem nincs gond a gyorsétteremmel, ha mindketten odavagytok érte, akkor észre sem veszitek, hogy gyorsba vagytok. Én nem érezném ott jól magam, mert burgerbe sosem voltam még, mekiben csak fagyit ettem, tehát nekem nem lenne jó. Kellett volna egy köztes hely.


Tényleg írd már meg, hogy hol ismerkedtetek meg?

2018. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
88%

Igen, csak itt nem arról van szó, hogy a nő kiöltözött, kisruha, tűsarok, és várta a csodát. Hanem sétáltak a belvárosban, HARMADIK randin, és úgy mellesleg beugrottak kajálni a burgerbe.

(És ahogy a kérdező írja, első két randin megvendégelte rendes étteremben).

2018. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

22. vok: nem figyeltem a részletekre. Így, hogy nem első randi, akkor inkább tényleg felejtős, mert láthatta, hogy megadod a módját, akkor miért ne használnád ki a ma oly divatos kuponos lehetőséget?? Még ha idén indult volna el a kuponozás, akkor tényleg olyan "csóró" dolog kuponnal fizetni... Brrr... Hallottam már ilyet, meg hogy bringával járok, akkor olyan csóró vagyok... A csajt ok, hogy meghívjuk, meghívjátok, nő vagyok, de azért egy határig. Még ha ő is kuponosból választhatott volna, akkor megérteném, de nem és még neki nem tetszett? Lehet, újra éttermet várt...

Az infós keresetedre vonatkozó kijelentést pedig nem értem, hogy képzelte? Így, ilyen stílusban az x. randin sem, esetleg ha már együtt éltek és nem jön össze egy fizetős projekt és ezért kevesebb a havi, talán akkor fejezze így ki magát, de ne előtte...

2018. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként nektek van mekis kuponotok? Minden második hónapban szoktak küldeni, viszont februárra nem dobtak a postaládámba. (Tuti, hogy az a néhány, Mekit fikázó hozzászóló lopta el és most degeszre zabálták magukat mekis kajából az én kuponjaimmal. Ott pusztuljatok meg tőle!)
2018. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy az úri nők most prolinak fognak gondolni, de engem ugyan nem zavart volna. (Jó, ha megszabta volna, hogy azt kérhetek csak, amire a kupon szól, akkor én is ott hagytam volna. De a leányzó szabadon választhatott.)


Én valamiért élek, halok például a KFC-s kajáért. :D Egy puccos étterem biztosan elegánsabb lenne, de ha nekem már attól összefut a nyál a számban, ha a Twisterre és a karamellás shakere gondolok.


22/N

2018. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is ugyanaz jutott az eszembe, mint a 7. válaszolónak, hogy mégis mi ciki van a Burger King-ben, McDonals-ban vagy bármely gyorsétteremben, valamint mi az, hogy visznek valahová.


Szerintem egyáltalán nem gáz a gyorsétterem, ahogyan már többen is írták előttem, az arra van kitalálva, hogy arra jársz, megéhezel, beugrasz és gyors bekapsz valamit. Ugyanúgy le lehet ülni beszélgetni, lehet közben enni-inni, meleg van és nem az utcán kell sétálni stb., ami max. hátránya, hogy egyes üzletekben sokan szoktak lenni és ez zajjal is jár, de ez nem minden helyre igaz, napszaktól is függ stb., úgyhogy szerintem erre lehet gondolni és el lehet kerülni vagy, ha szerencséje van az embernek, akkor pont jókor ér oda. Igazából nem értem, hogy mi a probléma...Én ezerszer szívesebben ülök be egy ilyen helyre, mint valami felkapott, drága, elegáns étterembe, mert ez számomra egy sokkal természetesebb, emberibb környezet. A kupon sem gáz egyáltalán, én is mindig szoktam figyelni, hogy éppen mi az aktuális ajánlat és, ha találok olyat, ami megtetszik, akkor azt fel is használom. Szerintem, aki ezt nem használja ki, az szimplán hülye, már bocsánat...Ráadásul azt válaszhatott, amit szerente, meghívtad, tehát még azt sem mondhatja, hogy szää@rrágóskodtál volna, hogy megmondod mit válaszhat, hogy kedvezményes legyen stb. Én speciel a gyorskaját is szeretem, főleg, hogy azért nem napi szinten járok gyorsétterembe, úgyhogy időnként kifejezetten jól esik :)


Az már egy másik dolog, hogy valaki nem szereti a gyorskaját, nagyon nagyon egészségesen étkezik vagy mondjuk nincs hozzá kedve, nem szereti a hangulatát stb., én ezt is abszolút megértem, viszont, ha a lány nem akart burgeres kaját enni, nem akart odamenni, akkor mi a francért nem szólt? Ezért írtam én is, hogy mi az, hogy "visznek valahová". Velem is volt már olyan, hogy nekem nem volt kedvem valamihez, én inkább más fajta kaját kívántam vagy nem is voltam éhes, inkább csak valami édességet vagy csipegetnivalót ettem volna stb., de akkor szóltam, én is ajánlottam lehetőségeket és megbeszéltük, hoztunk egy közös kompromisszumos megoldást, hogy akkor menjünk inkább ide és ide. Ennyi. Nem értem, hogy miért nem tudta volna ezt ő is megtenni és akkor nem kellett volna utána duzzognia...

2018. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem totál gáz a csaj, nyugodtan építsd le, ha ő nem teszi meg (de ha megteszi, se bánd).

Egyrészt, ha jól olvasom, megvendègelted korrekt módon már két alkalommal. Namost én nő vagyok, de kb a pofám szakadna le, ha én legalább ezek után, ha már elfogadom a találkozókat, akkor a harmadik randin legalább ne ajànlottam volna fel valami olyan programot, amit én állok. Nem hogy még beszólnék a BK-re vagy a Mekire, pedig én is utálom, max akkor teszem be a làbam, ha a kislànyomnak akarok valami kivételesebb esetben örömet szerezni, mert ő meg imádja, de én akkor sem nagyon eszem ott semmit. (Mondjuk én kerültem már 3 hétre kórhàzba BK kajától, infúzióra, szóval lehet azèrt is vagyok szkeptikus ezekkel) De ilyenkor, ha a pasi ezt ajánlotta volna fel, akkor 2 lehetőséget ajánlottam volna fel :

- ha nem zavarja, èn meg nagyon éhes vagyok inkább meghívom màshova enni (de azt akkor én fizetem)

- ha viszont úgy alakul, hogy nem zavar a meki/bk, a srác pedig még fel is ajánlja, hogy meghív, akkor maximum választok valami kaját, amit elviselek, ha màst nem, egy üdítőt vagy egy fagyit, de nem hogy még leszólom... ez egy nagy bunkó, ne is törődj vele.

Jó, ha valaki első randin képtelen mást kitalálni, mint gyorséttermet kuponnal, az tényleg gáz, de ahogy láttam, itt messze nem erről volt szó...

2018. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
68%

Én nőként, és egészségesen étkezőként mondom azt, hogy hagyd ezt a csajt...


Ez a hozzáállás, és a beszólása őt minősíti. Ilyen jelentőségtelen dolgon fenn akad, és durcázik, mi lenne egy nagyobb volumenű helyzetnél?

Én, mint írtam, egészségesen étkezem, sportolok, és nem járok se Mekibe, se Burgerbe. Ha lehet, inkább máshol eszem. Nyilván ismerkedésnél azért a partneremnek is lejön, hogy nem részesítem előnyben az ilyen helyeket, de egyáltalán nem az anyagi vonzata miatt.

Azonban ha séta alkalmával megéheznénk, és ott lenne a sarkon egy meki, burger, vagy kfc, akkor betérnénk oda, és magasról tennék rá, hogy kuponnal fizet, vagy sem.

Egyszeri alkalomba nem halok bele, főleg, hogy nem undorító dolgokat kell ennem, mert valjuk be, tényleg finomak a gyors kaják, csak tudom, hogy kb. semmi tápérték nincs benne, így ha lehet, nem élek vele.

Ha meg tetszik a srác, akkor főleg nem teszek ilyen megjegyzést, max mosolyogva annyit mondok, hogy most újabb x évig nem jövök gyorséttermbe.

2018. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
68%

"Mondjuk én kerültem már 3 hétre kórhàzba BK kajától, infúzióra, szóval lehet azèrt is vagyok szkeptikus ezekkel"


És azt hogy? Mert az egy dolog, hogy nem éppen a legegészségesebb, koleszterinszegény alapanyagokból vannak a kaják, de egy kicsit nehéz elhinni, főleg, hogy milyen élelmiszer-biztonsági előírások vannak ilyen helyeken.

2018. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!