Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ennyire gáz burgerbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ennyire gáz burgerbe menni randizni kuponokkal? Miért ilyen anyagiasak a mai nők?

Figyelt kérdés

Első két randira normális helyre vittem, komolyan azt várja el, hogy húszezreket költök rá naponta-kétnaponta mindig?

1430-ért volt kupon az alkalmazásban, whopper meg whopper junior burgonyával, üditővel. Nem hagyhattam ki.

Végig durcizta az egészet, neki nem kuponos kaját vettem, hanem amit kért, ő még kávézni is akart, meg desszertezni, de nem is ez a baj!

Még tette a megjegyzéseket, hogy na mi van, ilyen szarul keresnek manapság az informatikusok?

De egyébként nem ez volt a randi fő állomása, sétáltunk a belvárosban, csak betértünk az ottani burgerbe.

Vélemények?



2018. febr. 11. 18:24
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki kórházba került...

Hát én is azt hittem, de összeomlott tőle az immunrendszerem. Lefogytam 49 kilóra (60-ról). Mondjuk Angliában ettünk BK-ben, egy tábor utolsó napjàn ettünk ott, aki evett, egytől-egyig kórhàz lett a vége.

De múltkor pl nálunk (Franciaországban élek) a mekiben fedeztek fel olyan fagyigèpet, amiben centi vastagon állt a penész, a Quick-ben tömeges ételmérgezés a hamburgertől... Burger Kinges húspogácsa penészes zöldségekkel megrakodva... szóval tudnék mesèlni. Van olyan ismerősöm, aki diákmunkàn dolgozott ilyen helyen, azóta a lábát nem teszi be.

Valóban, régebben brutális szigorù élelmiszerbiztosítàsi előìràsok voltak, kb úgy a 90-es évek végèig, de mióta franchise rendszerben működnek (azaz nem ők a tulajok, hanem egy másik cèg, csak a franchise-t veszik meg) azóta bizony előfordulnak durva dolgok. Ellenőrzés általában ritka, ha meg van, akkor ellenőre válogatja, van akit simán le lehet kenni ott is...

2018. febr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
50%
Jó, azért ezek eléggé egyedi és kirívó esetek, hogy így meg lehet betegedni, és ilyen bakik miatt. Van egy dobozos tej, amit szoktam venni, az esetek nagy többségében nincs vele probléma, egyszer sikerült egy olyan dobozzal vennem, amiben miután felbontottam, láttam, hogy penészes, nyilván nem ittam bele és egyből kidobtam, de bontatlanul vettem, nem volt sérült a csomagolás, szóval valahogy sikerült eleve így csomagolni. Ilyen előfordul bárhol. Ettől még összességében egyszeri alkalomtól általában nem szokott baj lenni az esetek nagy többségében.
2018. febr. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
50%

Persze, nyilvàn, ezek inkàbb kirívó esetek, nem állandó probléma, hiszen néha én is viszem a gyerekemet, csak én nem bírok azóta nagyon ilyen helyeken enni, ha lehet akkor elkerülöm.

De ebből eddig mèg soha nem volt probléma, randin se, mindenki megértette, engem nem zavar, ha más ott eszik, maximum én nem, de ha éhes vagyok, akkor inkàbb felajánlok màst, (sőt azt is, hogy akkor èn fizetem) igaz azt is elmondom, miért.

2018. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
50%
Szemtelen és tiszteletlen kis nőcske. Nem ajánlom, hogy legyen még egy randi. Nem értem azokat, akik harmadik randinak megbotránkoznak egy BK-es Mekis állomástól. Tudom, hogy különbözőek vagyunk, de..
2018. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként a csaj mit tud felmutatni, és milyen fizut?
2018. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
68%

En nem tudom h hogy vagytok vele de a randit egy hosszas ismerkedes elozi meg. A harmadik randinal konkretan olyanok vagytok szinte mint egy par. En a ferjemmel iszonyat gyorsan (1 honap alatt) egymasra talaltunk, es imadunk hambizni! De etterembe is gyakran jarunk :) nem ertem szegeny draga nocsket h mi volt a baja a hambizassal. Szerintem a héten melo előtt bedobok egy hambit fagyival a bk-ban :)

21n

2018. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!