Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ennyire gáz burgerbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ennyire gáz burgerbe menni randizni kuponokkal? Miért ilyen anyagiasak a mai nők?

Figyelt kérdés

Első két randira normális helyre vittem, komolyan azt várja el, hogy húszezreket költök rá naponta-kétnaponta mindig?

1430-ért volt kupon az alkalmazásban, whopper meg whopper junior burgonyával, üditővel. Nem hagyhattam ki.

Végig durcizta az egészet, neki nem kuponos kaját vettem, hanem amit kért, ő még kávézni is akart, meg desszertezni, de nem is ez a baj!

Még tette a megjegyzéseket, hogy na mi van, ilyen szarul keresnek manapság az informatikusok?

De egyébként nem ez volt a randi fő állomása, sétáltunk a belvárosban, csak betértünk az ottani burgerbe.

Vélemények?



2018. febr. 11. 18:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon örültem volna bár a Mekit jobban szeretem a Burger Kingnél. Nem gáz randinak főleg hogy nem az első. És az se érdekelt volna, hogy kuponnal fizetsz.
2018. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
77%
Nekem például kimondottan tetszene, ha egy nő ismerne egy számomra ismeretlen talponállót, ahol irtó finom szendvicseket, leveseket lehetne burkolni. Nyilván nem feltétlenül rögtön első randiként elsütve, de kérdés, hogy a nőknek miért nem tetszik, ha egy férfi áll elő hasonló ötlettel. Pont.
2018. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
43%
Már megint beleszól a randiba, mikor nem kell neki nő.
2018. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ez nem az anyagiasságról szól. Az első randinak mindig van egy varázsa, különleges, mert az az idő csak kettőtöké. Ha másra nem, de az első randira azért tényleg illett volna akkor már étterembe menni (nem, nem feltétlenül 5 csillagos luxus étterembe, vannak kevésbé drága de mégis jó helyek is). Ha engem a burgerbe vinne első randira egy srác, én biztosan azt gondolnám, hogy na ma én, holnap vagy holnapután meg a következő csaj, gyorsan lezavarva, minél kevesebb költséggel. Legalábbis biztos nem érezném attól különlegesnek a randit, hogy egy olyan helyre megyünk, ahova munka után farkas éhesen gyorsan beugrok. Komolytalannak gondolnám.

Persze lehet csak én vagyok túl romantikus és bilibe lóg a kezem, de szerintem ez még tizenévesen oké, 20+ fölött már azért illő lenne valami kreatívabbal előállni.

2018. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
87%

szerintem ezzel semmi baj nincs. én a barátommal kb. hónapokig nem voltam rendes randin (igaz mi nyáron ismerkedtünk meg és lehetett sokat sétálni meg ilyesmik), de mivel nem mondta a csaj, hogy annyira utálná a helyet vagy ilyesmi ezért nincs értelme duzzogásnak. plusz szerintem nem kell, hogy alap legyen, hogy minden randin te fizess...(felesbe is mehetett volna)

szóval akik leszarozzák az egészet azok meséljék csak el, hogy hova mentek randizni a 3. alkalommal. főleg, hogy csak betértetek kajálni és nem ott kezdtétek az egészet. nekem is volt olyan, hogy egy sráccal sétálgattunk megéhezett és bementünk a burgerbe, csak én nem ettem ott mert nem szeretem a burgeres kaját és? nem lett semmi nagy dolog. az meg, hogy kupont használtál... te is ugyanúgy megkeresed a pénzed munkával és gondolom nem csövön folyik.

2018. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem hagyd. Válassz inkább egy normálisabb nőt.
2018. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
82%

Itt komolyan ennyien nem értik a kérdést?

NEM első randira vitte burger king-be és nem is oda volt szerezve a randi, hanem megéheztek és ettek valamit. Qrvára erre lettek kitalálva a gyorséttermek, hogy mész a városban, éhes leszel és bemész valahová kajálni ahol nem másfél óra megvárni és megenni a rendelésedet.

Fura, hogy egyből mindenki nekiesett a kérdezőnek, a lány viselkedését pedig abszolút figyelmen kívül hagyják. Úgy fennakadnak a gyorséttermen mintha kb. ingyenkonyhára vitte vona hajléktalanok közé.

Látszik, hogy mennyire röhejes jó pár itteni nő is. Nem kell csodálkozni, ha nem találtok normális pasit mert normális pasi egyből ott hagy ilyen viselkedés és szemlélet mellett.


Gyorséttermekkel meg nincs semmi, ha az ember megéhezett és enni akar valamit. Én is inkább megyek BK-be minthogy 15 percig böngésszem az étlapot egy étteremben, 20 percet várjak mire kihozzák és még egyek is normálisan plusz még fizessek is.


Tudjátok, az a baj rengeteg lánnyal, hogy akár egy 10 éves, abszolút fogalma sincs a pénz értékéről mert mindent csak úgy megkap.

Majd amikor megkapod a fizud akkor tűnik fel, hogy nem igazán fér bele minden nap 5-6 ezer forintos kiadás kajára. Vagy, ha ennyire tele vagytok akkor lehet fizetni.

2018. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%

Akik ekézitek a kérdezőt, olvassátok már el a kérdés is, ha lehet.

Azt írja, ez már a 3. randi volt, az első két randin normális helyre vitte a csajt.

Szerintem amúgy egy üresfejű pitcha, ki kell dobni.

2018. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
18%

#16


Mi a 3. randin a Gellért-hegyre mentünk és mi soha nem megyünk ilyen sz..r helyre (burger) mert mind a ketten egészséges életmódot folytatunk és a burgeres kajálda meg csak szemetet árul drágáért ráadásul.

5 éve együtt vagyunk.


Nemcsak a burgeres kajálda létezik emberek.

2018. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Volt első randim, ami a Mekiben végződött, mert megéheztünk és kapcsolat lett belőle, és volt első randim színvonalasabb étteremben, aminek nem lett folytatása, mert kölcsönösen nem voltunk egymásnak annyira érdekesek. Nem ezen múlik.


33N

2018. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!