Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha manapság egy lány hív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingimingi kérdése:

Gáz, ha manapság egy lány hív randira egy fiút? 21 éves vagyok, a fiú 22.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy merjek-e randíra hívni egy fiút, pláne úgy, hogy nem vagyok biztos benne, hogy érdeklem őt. Eddig személyesen kétszer beszélgettünk (előtte Facen beszéltünk), de elég jól elbeszélgettünk, vannak közös témák is. Csak nem tudom eldönteni, hogy mit gondol rólam, úgyhogy igazából elsőzör ezt kéne megtudni, nem? De ezt is hogy? Csak egyszerűen kérdezzem meg, hogy Te mit gondolsz rólam? Meg az is lehet, hogy nem is esik le neki, hogy tetszik nekem (eddig mindig én kezdeményeztem a beszélgetést), de akkor is, az is lehet hogy azt gondolja, hogy csak barátkozni akarok, vagy beszélgetni valakivel. Vagy várjak még pár hónapot, és esetleg akkor hívjam el randira, ha ő nem teszi meg? Nyilván a randi szót akkor sem mondanám ki, csak mondjuk, hogy nincs-e kedve elmenni sétálni valahova). Kicsit félénk, visszafogott fiúról van szó, szerintem még nem volt barátnője sem (de ezt csak gondolom, nem biztos), és így az is lehet, nem, hogy tetszem neki, csak nem mer elhívni randira, és még lehet, hogy örülne is neki, ha én megtenném, nem? Fiúk, ti mit mondotok?

2018. febr. 17. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

21. században vagyunk,koncsiták, pávák rohangálnak az utcán ...itt már semmi sem gáz:D

hívd el nyugodtan

2018. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd el nyugodtan találkozni, beülni valahova, vagy akár valami közvetett módon is, hogy (ez csak példa) akarsz nézni valami ruhát, meg vásárolni, nincs-e kedve veled tartani stb.
2018. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha félénk is visszafogott akkor nem fog egyhamar elhívni.. :D


Első körben próbálj meg "jeleket" küldeni neki, hogy neked ő bejön.. (lehet nem is fogja majd fel, ez mire megy ki, bár engem zavarna ha ilyen bamba lenne valaki :D) de nem kell megijedni.. ha nem él a lehetőséggel, akkor hívd el valahová, ahol kettesben lehettek, egy séta szerintem mindig jó ötlet erre. Ott rávezetheted, hogy mik a szándékaid.. :)


Ja, és egyébként nem gáz ha te hívod el.

2018. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:D Nekem is volt ez a probléma, mi megoldottuk barátnőmmel úgy, hogy céloztunk rá. Van-e programja hétvégére, ha nincs írjuk, hogy nekünk sincs és akkor már elhív. Nem kell konkrétba megírnod, csak nagyon erőteljesen utalni rá.
2018. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Hívd csak el. :)
2018. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!