Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszahúzódó, önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, önbizalom hiányos lánynál hogy kell pròbálkozni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Köss egy piros lufit a postaládájához és tegyél bele egy képet egy szép mosolygósat egy bohócról, és írd alá, hogy ismerkednél?
2018. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy. De tényleg.
2018. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
A rögös úton lassan kell lépkedni...
2018. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%
Ha jót akarsz magadnak, akkor sehogy.
2018. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Diavolino44 ***** válasza:
75%

Ugy latszik, mar hagyomany, hogy en szinte minden kerdesben maskepp gondolkodok. :)


Szerintem pont ugy mint barki masnal, lehet a lany csak introvertalt, s tobb ido kell neki, hogy megnyiljon. De a gyik, szeret egybol itelet mondani.. jellemzo...

En ismerkedtem egy olyan lannyal aki egy 4 oras barati osszejovetelen 3 mondatot mondott osszesen. Azert az eleg durva. Viszont Iszonyuan orult, hogy elhivtam randira, semmi hercegno viselkedes, ragaszkodott hozza, hogy mindent felesbe fizessunk az elso perctol, szeretett olvasni, s introvertalt volt. 5 evig voltunk egyutt.

2018. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
#5: Az introvertáltat ne keverjük a visszahúzódó ÉS önbizalomhiányossal. Egy elég szép összeget felmernék rá tenni, hogy 25 alatti lányról van szó. Rájuk jellemző, hogy amint a helyére rakja az önbizalmukat egy pasi, rájuk jön az élni akarás és repkednek tovább. Nincs ezzel gond, csak a kérdező gondolom nem erre vágyik.
2018. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy nem érdemes próbálkozni.
2018. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

#3: "A rögös úton lassan kell lépkedni..."


Nagy lósz#rt! Pont az ilyen nők szoktak pillanatok alatt lelépni egy vadidegen vezérhímmel, akit alig fél napja sem ismernek. A faképnél hagyott csávókám meg azon tanakodik, hogy mit cseszett el circa fél év alatt a "lassú víz partot mos" taktikát megkövetelő csajnál.

2018. febr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Én 17 év házasság után ki merem jelenteni hogy felejtsd el! Egy szenvedés lesz az ilyen nők mellett egy normálisan gondolkodó és viselkedő férfi élete. Vagyis tedd fel a kérdést magadnak: akarod-e szex nélkül leélni az életed? Akarsz-e ismerősök, barátok nélkül élni? Akarsz-e állandóan azon görcsölni hogy mivel is kellene emelni a fordulatot a párodnál, ami megsúgom soha az életben nem fog összejönni. Akarsz-e azon gondolkodni, hogy megcsald vagy elválj? Haver! Hallgass rám! Messziről kerüld az ilyen lányokat, nem pazarold el a fiatalságodat ahogy én tettem. Sajnos akkor még nem volt ilyen oldal, így nem adtak nekem tanácsot.
2018. febr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Persze utolsó, két tulajdonság alapján, amit a kérdező leírt, te messzemenő következtetést levontál, és 100%-ra megjósoltad a jövőjét egy ilyen hölgy meleltt, csak mert a te feleségeddel nem volt szex, meg eltiltott a barátaidtól...

Megsúgom, hogy visszahúzódó és visszahúzódó közt is van különbség, nincs két egyforma ember, és nincs két egyforma eset..

Ennyiből nem lehet válaszolni a kérdezőnek. Sokkal több infromáció kéne a lány személyéről ennél.


Én is visszahúzódó, kicsit önbizalomhiányos nő vagyok, ezzel szemben egészséges, boldog kapcsolatban élek, egy szintén csendesebb, visszahúzódóbb férfival. A szex lehetne több, nekem van nagyobb étvágyam, a páromnak a kevesebb, heti 1-2 alkalom elegendő.

Barátai vannak, rendszeresen találkoznak, évente párszor buliznak is, nem korlátozom, annyiszor megy, ahányszor akar. Nekem is van rajta kívül életem, barátnőim, akikkel találkozom, bulizásra kevésbé van igényem, de néha arra is kapható vagyok.

Családot tervezünk, és köszönjük, minden rendben.

2018. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!