Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki ismeri ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ismeri ezt a lányt?

Figyelt kérdés

2009.10.22-én voltál a BP-i Bank Dance Hall-ban. Ott kép is készült rólad, amely fenn van azon az oldalon.:P

Sötétkék koptatott farmert és vállpánt nélküli fekete felsőrészt viselsz, rózsaszín hosszú nyaklánccal. Összesen 3 képen vagy rajta.



Légyszi, ha magadra ismersz írj PÜ-et, mert nagyon beléd zúgtam. Vagy aki tud még az segítsen.

KÖszi:)


2010. jún. 8. 22:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
aranyapám ,hogy zúghattál bele egy csajba akit csak képről ismersz -.-' plátói szerelem?na ne már
2010. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem rossz csaj, biztos van pasija. :D


Egyébként nagyobb eséllyel találod meg, ha inkább elmész Te is a BDH-ba legközelebb.

2010. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
egy kép egy képmaradsz ez csak a tied nemtudom minek és miért maradsz egy kép maradsz oóoóoóó egy kéép maradsz, vagy hogy mondják? köcsög sp:)
2010. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Élőben is láttam már:S

Nem tom lehet, hogy nem vonzó, de nincs más választásom.

2010. jún. 8. 22:43
 5/21 anonim ***** válasza:
miért nincs más választásod uristen? ő a földön az utolsó nő? menj már tudod hova...
2010. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha élőben is láttad már, azaz gyakran jár oda, akkor nem tudom, hogy miért ne lenne más választásod.


Ha odamész hozzá, sokkal több esélyed lesz egy kapcsolatra, minthogy ráírsz ismeretlenül valamelyik közösségi site-on.

2010. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Bocs én vok a hülye... Ti nem tudhatjátok amit már leírtam korábban, mikor fel tettem a kérdést.

Én nem vagyok BP-i és szerintem ő sem az, mert kb. 2 éve láttam Debrecenben, de azóta sem. Már akkor nagyon tetszett. Most pedig megláttam véletlenül ezen az oldalon. Hát most mit csináljak? Ha valakinek van jobb ötlete, akkor szívesen fogadom:P

2010. jún. 8. 22:55
 8/21 anonim ***** válasza:
Van jobb ötlet. Bőségesen. Nézz körül, hátha támadnak konkrét ötleteid neked is. Tudom én, álmodozni kényelmesebb... Önsajnálni, bántalmakat gyűjtögetni... Hány nőt akarsz megfosztani magadtól? (Egyet minimum, pont a legbelevalóbbat, nyugodtan elhiheted) Persze nem a mostani önmagadat nevezném nagy veszteségnek...
2010. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ha az lenne mondjuk, hogy nem jövök be neki, simán el tudnám fogadni.. mondjuk fájna az is... De így, hogy egyszerűen esélyem sincs megtalálni, ez nagyon rossz érzés.

Miért baj az, hogy megpróbálok mindent?

2010. jún. 8. 23:07
 10/21 Fke ***** válasza:

mert kamu

ponthogy menekülsz az igazi problémádtól, hogy magányos vagy

és egyszerűbb egy reménytelen "szerelmet" kergetni, mint vállalni, hogy egy lány, akivel szóba állsz esetleg visszautasít.

gyáva vagy

légy férfi és keres másik nőt!

2010. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!