Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki ismeri ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ismeri ezt a lányt?

Figyelt kérdés

2009.10.22-én voltál a BP-i Bank Dance Hall-ban. Ott kép is készült rólad, amely fenn van azon az oldalon.:P

Sötétkék koptatott farmert és vállpánt nélküli fekete felsőrészt viselsz, rózsaszín hosszú nyaklánccal. Összesen 3 képen vagy rajta.



Légyszi, ha magadra ismersz írj PÜ-et, mert nagyon beléd zúgtam. Vagy aki tud még az segítsen.

KÖszi:)


2010. jún. 8. 22:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ha nem kell másik nő, akkor már gyáva vok???

Mindegy nem várom el hogy bárki megértse.

Nem azért tettem fel a kérdést.

Tényleg láttam ezt a lányt nagyon tetszett és szeretném megtalálni ha tudom.

2010. jún. 8. 23:29
 12/21 Fke ***** válasza:

jajj persze nem kell más nő...

nőjj fel

hány éves vagy 15?


20F

2010. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Hát úgy tűnik tőled kicsit idősebb:P


Am. ez szerintem már feladat, így megtalálni egy lányt, a semmiből.

És addig beáldozni magam, hogy nem foglalkozok más lánnyal.

2010. jún. 8. 23:51
 14/21 anonim ***** válasza:

Jóh. A világon minden ember ismer minden embert, legfeljebb 6 emberen keresztül. Ha küldesz egy körlevelet az összes ismerősödnek és azok hajlandóak továbbküldeni, akkor elég hamar meglehet a lány.


A GyIK-en nem találsz olyan épp eszű embert, aki egy tök vadidegen embernek kiadná az ismerősét, vagy magát...

2010. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Azzal áltatod magad, hogy csak ő kell? Tudod-e mi fán teremnek a mániás téveszmék? Nem, nem vagy ettől beteg, de még fajulhat odáig is. Csak ragaszkodj az önbecsapó, önkorlátozó tévhiedelmeidhez...
2010. jún. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Jaj bakker na ne már... Eddig az volt, hogy ha valaki egyszerre több lánynak udvarol, az egy kis szoknyavadász, most meg te megpróbálod nekem bemagyarázni, hogy én vagyok a beteg, mert amikor szeretnék megkeresni egy lányt, addig nem udvarolok másiknak... LOL


Még ha úgyis tennék, azt hiszed elismerném, pont hogy ő is tudja meg és ne írjon nekem Privit???


DE nem. Az IGAZAT írom, csak Te KELLESSZ. És amíg a szemembe nem mondod, hogy IGEN v. NEM addig nem nyughatok.

2010. jún. 9. 00:29
 17/21 anonim ***** válasza:

bocsi de OFF: nem értem a válaszolókat, a kérdezőt viszont megértem! ne mondjátok már, hogy veletek még soha nem volt olyan hogy csak egy emberre vágytatok és nem kellett más. most hiába mondjátok szegény kérdezőnek, hogy keressen mást, én megértem őt, hogy nem tudja elfelejteni ezt a lányt, ha egyszer ennyire megfogta őt! szerintem igenis van olyan, hogy valaki meglát valakit és onnantól kezdve nem érdekli más, csak az az ember!

egyébként bocsi, nem ismerem a csajt, nem tudok segíteni!

2010. jún. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen, pár héten át eszébe jut többször is, mint szeretné. De ha azt veszi észre magán, hogy semmi érdemlegeset nem tesz az ügyért, akkor csak eltelik az a pár hét, és talán most, hogy így kisütött a nap, nem is egy kacér szempár villan rá naponta. Ne együnk már meg mindent, ami dőlt betűvel van...
2010. jún. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hát én ősz óta keresem. 35 hét, az nem pár hét.XD
2010. jún. 9. 01:21
 20/21 anonim ***** válasza:
regisztrálj a bank dance hall honlapjára, ott gondolom lehet kommentet írni a partiképek alá, és írd oda hogy aki ismeri őt az írjon neked. ott nagyobb esélyed van.
2010. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!