Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha a srác az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a srác az utcán szólítana meg?

Figyelt kérdés

Nem alpári stílusra kell gondolni, vagy valami ócska csajozós dumára. Odamegy, megmondja első látâsra megtetszettél neki, szeretne egyszer megismerni, beszélgetni.


Ti mit szólnátok hozzá?


2018. márc. 18. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Párszor megtörtént már, és nagyon örültem neki! :) A gond ott volt, hogy fiatalabbnak néznek a koromnál, ezek pedig rendszerint nálam minimum 10 évvel fiatalabb palik.
2018. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha ezt az utcán leszólítós történetet annyira szeretnék a lányok, akkor ők is csinálnák. Vagy várjunk csak...
2018. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Előfordult. Nem szeretem. Engem kiráz a hideg, ha "kinéz" magának valaki az utcán. Mint valami thrillerben. Kössz, nem.
2018. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
57%-os, neked következetesen az a mániád, hogy miért nem a csaj kezdeményez, miért nem a csaj smúzol, miért nem a csaj szólít le. ILYEN hozzáállással boldogulhat egyáltalán egy hímnemű? (direkt nem írtam férfit)
2018. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nincs ezzel bajom, szólítson meg, de ne ezzel az első látásra megtetszettél szöveggel.


Ez nem egyedi, rögtön az jutna az eszembe,hogy vélhetőleg minden második lánnyal megteszi ezt.


Adott helyzetben, adott szöveggel,kellő intelligenciával, úgy mehet az ismerkedés.

Pl. buszmegállóban....innen indul a busz...boltban...ezt keresem, vajon erre lehet..

Tudom, ez is általános, de mégsem olyan azonnal letámadónak tűnő.


Kérdezzen, válaszolok,aztán esetleg tovább beszélgetünk... de bizonyára erre az ismerkedős kérdésre nem mondanám,hogy Ok, részemről is mehet, üljünk be valahová.

2018. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én örülnék neki
2018. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha helyes, miért ne?

Ha jelentéktelen lúzer, akkor persze nem örülök neki.

2018. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jelentektelen luzer...ezen mekkorat rohogtem.


Es ezt elso latasra mibol szurod le?

2018. márc. 18. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!