Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Egy hónapig beszelgettunk tarskereson, majd találkoztunk. A találkozó nagyon jol telt, elég hosszú is volt. Aznap este mikor elbucsuztunk meg irt, amiből nekem az jött le, hogy szeretne meg találkozni. En erre válaszoltam, ami kb annyiból állt hogy rendben, csak kicsit flortolosebben irtam meg neki, azóta viszont semmi. Az uzenetet nem nezte meg, de atment neki. Ez csütörtökön volt. Gondoltam nem nagy baj, ha a hétvégén nem ir, mert lehet elfoglalt, vagy epp azt hiszi en vagyok elfoglalt es nem akar zavarni. Viszont mar kezdek kicsit kétségbe esni. Számomra nagyon szimpatikus volt, meg egyszer minimum szerettem volna találkozni, hisz azert egy randi nem elég, hogy leszurj a másikról mindent.

Írjak neki? Esetleg meg várjak? Gondolkoztam hogy írok neki ma, de az utolsó uzenetet is en küldtem es kicsit kínosnak erzem...

Kitudja, azon is gondolkoztam hogy nem látta az uzenetet, de hat ott van a messenger jel, hogy atment. Nem ertem. Kérlek adjatok valami tanácsot, hogy mit tehetnek :(

20/L



2018. márc. 25. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ne görcsölj rá.. ha akart volna keresett volna! én is ebben a cipőben járok, én sem értem, hogy miért nem mondja, hogy kocc van.. a annyira megalázó érzésnek élem meg..
2018. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2018. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igazából semmi, végül irtam neki, egy mizut, amire nehézkesen válaszolt, majd kb meg egy ket hetig beszelgettunk aztán egyszer csak mar nem válaszolt. Úgyhogy valószínű randi utan is azert nem keresett, mert nem akart semmit utana. Persze nem ertettem, mert a randi utan közvetlen meg irogatott, hogy mit fogunk majd meg csinálni, aztán mégsem lett belőle semmit. Mindenesetre nem tartom korrekt embernek, mert legalább annyit írhatott volna, hogy bocs mégsem, ahelyett, hogy hagyja hogy meg hetekig irogassak neki.
2018. júl. 10. 03:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!