Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Taszító, ha ilyen "ami a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító, ha ilyen "ami a szívemen az a számon" típusú pasas vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szeretek hazudozni szépeket jókat, mert kimerít és azt szeretném, ha úgy ismerne meg ahogy vagyok és ne kelljen vetítenem. Sok mindent kiszoktam mondani, amit gondolok és szeretek nyitott könyv lenni, mert nincs semmi szégyellnivalóm. Szokták mondani, hogy visszaélhetnek vele, de ez egyrészt őt minősíti másrészt meg most nem tökmindegy, hülye volt és kész.

Nem tudom mennyire taszító ez a hozzáállás, szeretném ha nem lenne az és lehetek az aki vagyok.


2018. ápr. 17. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocs,de nem te találtad fel ezzel a bölcsek kövét,normális ember nem játszik szerepeket,ás őszinte.
2018. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jav. és
2018. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség és igazmondás szép dolog és alap egy kapcsolatban.

Vannak olyanok akik nyersen őszinték, szeretik sértegetni a másikat a megalázás szintéig és ezt őszinteségnek nevezik.

A kettő nem összekeverendő.

"Légy őszinte és akkor nem kell emlékezned arra kinek mit mondtál"

2018. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ugyanazt el lehet mondani kulturáltan és alpári módon is. Ha az utóbbi típus vagy, akkor bocs, de simán csak tapló vagy.
2018. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem taszító, ha a véleményedet semmiképp sem személyeskedve, és másokra nézve sértően mondod el.
2018. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok tahó szokta bebeszélni magának, hogy "jajj én csak őszinte vagyok, ami a szívemen, a számon...", ezzel szépítik a saját bunkóságukat. Nem mindegy, hogy csak simán egyenes, őszinte ember vagy, vagy direkt sértegetsz másokat.
2018. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ismerek ilyen embert es attol hogy oszinte inkabb csak serteget masokat es azt hiszi magarol hogy mindent tudd kozben meg buta, meszirol kerulom az ilyen embereket
2018. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki, senkit sem fog taszítani. Ha rosszul nézel ki, akkor a többség bunkónak fog elkönyvelni.


#6: A tahó vélemény őszinte. Inkább fordítva van a helyzet: Sokszor tartják a kényelmetlen őszinteséget tahóságnak.

2018. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
van aki bunkó, de azt hiszi őszinte, van aki őszinte, de azt hiszik bunkó. igazi őszinte ember pedig nem sok van igazából. sokan inkább elhallgatnak dolgokat, nem bonyolódnak bele vitába, mert nem akarnak feszültséget stb.
2018. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!