Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés
Van egy pasi elhívott randira a lakására de nem ismerem, Facebookon írt rám és egy hete beszélünk. Nem tudom fel menjek e a lakására de normálisnak tűnik csak ugye írásban mindenki hazudhat. Nem tudom mi legyen mert jó pasi és mondta sok nőnek bejön, nem akarok lemaradni róla csak ha felvetem a nyilvános helyen levő randizást lehet megsértődik. Azt mondta hobbi szakács és meg kell kóstolnom a főztjét. 27 a srác én 19 lány.

2018. ápr. 17. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a bélyeggyűjteményét akarja megmutatni.
2018. ápr. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Fel ne menj, lehet valami pszichopata is.
2018. ápr. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Menj, ha mákod van, csak megdug.

Ilyen faék trollkérdéseket, istenem...

2018. ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

...ja és kolbász lesz a menü, hozzá a bor pedig "nyeles kékerű"...

Első randin sose menj kéróra... nyugodtan mond meg neki, hogy találkozzunk itt, meg itt, stb.

2018. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én még anno megcsináltam azt hogy társkeresőről magamhoz invitáltam egy pasit,fotó alapján nagyon éreztem hogy össze fogunk gabalyodni,amiből 2év lett is,miattam nem lett több,de manapság már tuti hogy nem tenném meg,és nem is mennék fel senkihez sem.Legyen már 1-2 rugója hogy meghívjon valamire,normális beszélgetés,aztán majd alakul az este.Leszarom milyen jól tud főzni,kamatoztassa a tudását ha összejöttünk.Az meg eleve rossz,hogy totál nincs önbizalmad,mi az hogy megsértődik ha valamit mondasz :s Ha nem akarsz lemaradni róla,ez is egy gyík szöveg számomra,akkor menj fel hozzá,mi a kérdés ?
2018. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A 15-nek igaza van. De minden hozzászólónak is.

Nekem is nem olyan régen felajánlotta egy férfi menjek fel hozzá, akkor éppen pont nem voltam otthon sem, de mondtam neki, most itt X helyen vagyok, találkozzunk.

Ő nem, és meg is sértődött, és levegőnek néz azóta😂 Sajnálom szegénykét, hogy ennyire átlátszó volt és szánalmas is egyben, és azért is mert nem lett neki dugás.

Szóval az ilyenért nem kár.

De ha te felakarsz menni hozzá, menj. De ha szex után nem keres, ide ne írj kérdést és kérj tanácsot, ha átver.

Hobbiszakács😂😂 ne haragudj de ez olyan nevetséges,átlátszó hülye duma. Legyen már tartásod és ne hagyd magad átverni.

2018. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!