Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden komoly párkapcsolat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden komoly párkapcsolat a másik vágyainak kielégitéseiről szól csak?

Figyelt kérdés

Minden randin ugyan azokat a kérdéseket teszik fel nekem és már nagyon unom!

Eleinte jönnek a szokásos kérdések oda vissza ami nem baj,de jobban szeretem ha magától jön a beszélgetés és nem erőltetett. Végülis mindenkivel nagyon jókat tudtam beszélgetni, meg nem zavar a szex/kapcsolat téma,de folyton ide jutottunk el.


Nem azért,mert szexet akarnának tőlem. Valakivel többször találkoztam és sokszor jelezték a srácok,hogy pl most csak velem ismerkednek, vagy tényleg komoly kapcsolatra vágynának stb. Nem ez a lényeg. Hanem,hogy mindenkit leginkább a SZEXUÁLIS ÉLETEM vagyis az arról való elképzeléseim, gondolataim érdekeltek és a PÁRKAPCSOLAT-SZERELEM-FÉRFIAK-IDEÁL stb téma. Jóformán minden erről szól(t). Mintha másról nem lehetne beszélgetni. Nekem nagyon elment a kedvem attól,hogy ment folyton a lelkizés, nagyon komoly hangvételű órák hosszas beszélgetés...de miről! Szerelem-szex. Már nagyon meguntam mindenkinek meghallgatni az élettörténetét,hogy kit mennyi csalódást ért és mit szeret a szexben,mikor jó a szex és a szerelem így meg úgy. Ez meg ez annyira fontos. Mindenkit ugyan olyannak láttam és olyan érzésem volt,hogy az embernek az a legfontosabb,hogy szeretve legyen,valaki kb rajongásig szeresse és a szexben legyen k***a jó. Lelkileg testileg elégítse ki. De utálom,hogy erről szól az ismerkedés. Persze család,barátok,munka stb ezekről is sokat beszéltem mindenkivel,de valahogy úgy érzem ezek nem lényeges dolgok igazából. Csak szimplán mindent tudni akarnak. De igazából ...nemtom..fura ez..olyan mintha mindig ugyan azzal az emberrel randiztam volna és 10000000x átélném ugyan azt a randit.


Engem pl legutolsó sorban a szex,kapcsolatai érdekelnek. Őt akarom megismerni. De ez nem abból áll,hogy csak két témát kell feszegetni.


Meg az is lehangol,ha valaki elkezd nyíltan udvarolni bókolni. Elveszett az érdeklődésem amikor valaki már a 4-5dik randi után "hiányzol" "alig várom hogy újra találkozzunk" "gyönyörű vagy" "sokat gondoltam rád" fúj. Ez kiábrándító! Örülök ha valaki őszínte és én is szeretek pl bókolni..de annyira utálom ha az ember látványosan bevan zsongva. És ezt nem arcoskodva mondom. Csak furán érzem magam ezekután. Ezután nem szokott érdekelni a másik.


Veletek is előfordult már olyan,hogy úgy érezteték senki mellett sem érezhetetiek önmagatoknak?

Idegesít,hogy én igazából arra kellennék egy komoly párkapcsolatban a másiknak,hogy minden vágyát kielégítsem. És azért szeret mert(???) mert olyat lát bennem amit látni akar. Tetszem neki és felruház tulajdonságokkal amik lehet nem jellemeznek engem vagy csak részben.


L


2018. ápr. 18. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Elb*szott emberekkel, akik úgy randiznak, mintha interjú lenne, biztos. Ha tudsz szűrni, esélyed nem lesz ilyen randikra eljutni.
2018. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan volt mintha interjú lenne. Volt rá példa, de elmondani nem tudom hány emberrel randiztam már. Nagyon sok emberrel találkoztam.
2018. ápr. 18. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

"Elveszett az érdeklődésem amikor valaki már a 4-5dik randi után "hiányzol" "alig várom hogy újra találkozzunk" "gyönyörű vagy" "sokat gondoltam rád" fúj"


Neked NEM VALÓ párkapcsolat. Ha meg nem mondanák, hogy hiányzol, mikor láthatlak újra, akkor meg az lenne a bajod, kislány.


Neked semmi se jó. Ha bókolnak neked, az a baj, ha meg nem, biztos az is baj lenne!


A te fejedben van a legnagyobb probléma.


Egyébként pedig hasonló, hasonlót vonzza. Zsák a foltját mindig megtalálja.


Az, hogy a hibáidból nem tanulsz, arról egyedül csak te tehetsz.

2018. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Megertem a hozzaallasodat, de sajnos ez a pozitiv kivetel.


Ajanlom, hogy tenylegesen teljesen önmagadat add es nyugodtan tereld a beszelgetest abba az iranyba, amibe te szeretned, hogy haladjon.

Ez a vaganysag es hatarozottsag biztosan sok sracot elijeszt majd, de legalabb megkimel attol, hogy olyanokra pazarold az idödet, akik mellett nem erezned jol magad.


Amugy kell egy fajta erettseg a ferfi reszeröl is, hogy tultegye magat izgatottsagan, kanossagan es megfelelesi kenyszerenek egy olyan szituacioban, amiröl annyi teves tarsadalmi norma letezik. En is mar 30 fele közeledtem, amikor mar nem igazan erdekelt, hogy összejön -e egy randi vagy sem, hogy milyen velemenyt alkot rolam a lany. Ha felkeltette az erdeklödesemet, igyekeztem a cenzuralatlan önmagamat adni es kellemesen tölteni az idöt. Vagyis jot szorakozni. Sokkal fontosabbnak tartottam a hangulatot, a humorerzeket, a nevetest es a sponteneitast, mint azt, hogy miröl is beszelünk. Ha ez bejött neki, örültem, ha nem, akkor pedig annak, hogy ez mar a legelejen derült ki. Ferfikent kellemes mellekhatasnak azt tapasztaltam, hogy ezzel a hozzaallassal voltam a legsikeresebb. A lanyok nem predanak ereztek magukat, akiket le akarnek nyügözni azzal, hogy felsoroljam milyen szuper is vagyok, vagy allasintejuhoz hasonlo szituacioban, ahol kikerdezik az öt eves terveröl.


Nyugodtan iranyits, ha van konkret elkepzelesed. Lehet, megtetszel egy ferfinak, aki amugy bejönne neked, de nem mer kockaztatni. Teremts meg azt a felszabadult legkört, amiben jol erzed magad es utasitsd temavaltasra, ha valamivel untat. Ezt lehet viccesen is.

2018. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es igen én is ezt szerettem volna elmondani. És nem hülyeség amit mondtál,mert lányként is ugyan ez vagyok

Mindig önmagamat adom és nem szoktam "kihallgatást" "játszani" későbbiekben is olyanokkal találkoztam csak akikkel úgy érztem van értelme...de akkor is hiányzott valami. Nekem valamiért visszatetsző volt,hogy valaki bókolgat,és később hívogat vagy írogat. Jólesik,szeretem ha valaki egyértelmű és magabiztos,de ez inkább ilyen nyomulás..és nem tetszik ha valaki ennyire kitárulkozik. Humor,spontanitás? Na az senkit nem jellemzett. Vagyis DE! Csak szerintem ez ilyen betanult,megjátszott szerep, lazának akarnak tűnni,de átlátszó. Mindenki a legjobb oldalát akarja mutatni. Engem ez is zavar. Egyetlen egy srác volt aki tényleg "nem készült" önmaga volt szerintem. Na ő szimpatikus még mindig találkozok vele. Ő pl nem titkolja,hogy mennyi hibája van,nem negatív. De a többség csak a jót akarja mutatni..ez meg unalmas,mert olyan mint egy szerep,egy maszk.

2018. ápr. 18. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Voltam ezzel én is így. Egészen addig, amíg nem találkoztam olyan emberrel, aki teljesen levett a lábamról a puszta kisugárzásával. Na tőle alig vártam, hogy ilyet írjon, lehet azt is elnéztem volna neki, ha csak a zoknim szövés mintája érdekli egész randi alatt. Persze a sors fintora, hogy neki meg pont én nem kellettem.


Szerintem a probléma ott van, hogy olyan pasikkal randizol, akik nem jönnek be igazán. Ha bejönnének nem zavarna, hogy a negyedik randin azt írja, hogy alig várja, hogy lásson.

2018. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elveszett az érdeklődésem amikor valaki már a 4-5dik randi után "hiányzol" "alig várom hogy újra találkozzunk" "gyönyörű vagy" "sokat gondoltam rád" fúj"

Én pl nem randizom 5ször olyan valakivel akivel nem várom a 6odikat is.-alig várom újra találkozzunk

Hiányzol-dettó akivel nem éreztem jól magam 5ször azzal vszeg 6.randi nem lesz. És igenis hiányzik az a jó érzés ami megvolt a vele töltött idő alatt 5ször.

Folyton rád gondolok is ilyen.

2018. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 StayAwake...Forever ***** válasza:
A párkapcsolat is vágy...
2018. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
A kapcsolatok nagy része kizárólag a kölcsönös egónövelésről szól.
2018. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!