Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért keres a sràc, miutàn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres a sràc, miutàn elutasított?

Figyelt kérdés
Megismertem neten egy fiút, talàlkoztunk pàrszor, nekem valamelyest bejött volna, de õ közölte, hogy nem vagyok az esete. Elég vàratlanul és kellemetlenül érintett, mert nem ezt éreztem rajta, de túltettem magam ezen. Viszont azóta 2-3 naponta ràmír, és elég jól el is beszélgetünk. Elhívott egy kulturàlis programra is. Vajon baràtkozni akar? Vagy esetleg dugópajtit?
2018. ápr. 22. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Inkább a második.
2018. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is erre gyanakszom. Mindenesetre akkor le fog kopni hamar, mert ezt nem fogja nàlam megtalàlni.
2018. ápr. 22. 21:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak barátkozni. Miért akarna bármi többet, ha azt mondta, hogy nem vagy az esete? Nem látom a logikát ebben.
2018. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, én sem látom a logikát abban, hogy miért akarna dugópajtinak, ha egyszer nem vagyok az esete. De hát a fene tudja, hogy gondolkodnak a pasik. Csak az is fura, hogy ilyen gyakran rámír, én egyik fiúbarátomra sem írok rá 2 naponta. Lehet, hogy magányos.
2018. ápr. 22. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Lehet. Amúgy nem különbség van a "nem vagy az esetem" és a "számomra egyáltalán nem vagy vonzó" között.
2018. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mármint nagy vagy nem nagy különbség? :)
2018. ápr. 22. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A)barátként szimpi vagy neki

B)te vagy most kéznél

2018. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Volt egy másik lány képben csak elutasìtotta ezért most téged mint B verziót elővett!!

Ez csak egy vélemény..

2018. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
*nagy
2018. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagy barátkozni akar, vagy dugni.

Volt olyan lány, akivel ismerkedtem és éreztem, hogy többet akar. Én barátként tekintettem rá és egy érzelmi kirohanása után többet nem beszéltünk... pedig tök szívesen beszélgetnék és lógnék vele.

A dugópajti dolog meg olyan, hogy egy csomó lány nem az esetem olyan téren, hogy járnék velük, de azért a szex mehetne.

2018. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!