Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy elutasíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy elutasított egy pasi, majd miután összeszedtétek magatokat, mégjobb nők lettetek, megkeresett?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Csak utána már szartam rá magaslesről. ;)
2016. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Továbbra is csak azt kapom, hogy mi maximum barátok lehetünk (bár nem miatta, hanem magam miatt változtattam, mert a visszautasítás nagyon megviselt, és szükségem volt arra, hogy jó nőnek érezzem magam). A kémiát a megváltozott külső sem tudja beindítani.
2016. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Örülök, hogy segíthettem! :'D
2016. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Nem, mert az összeszedés egy nő esetében a külsőről szól.


Régen kövér voltam és sikerült lefogynom legalább, de az arcom attól még ugyanúgy nem szép, mint régen is volt.

2016. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Olyat láttam jó párat, 10-15 év házasság, a nő mindent megcsinált és kevés ideje maradt magával foglalkozni. A pasi lelépet mellőle. A nőnek lett szabadideje és elkezdett magával foglalkozni. 1-2 év és a pasi vissza akarta szerezni.
2016. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki pofára ejtene utána már ne akarjon semmit sem tőlem. :)
2016. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt hát, az exem. Kivirultam, miután kidobott, akkor meg már kellettem volna neki. Szexeltem vele párszor, aztán én is kidobtam :)
2016. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!