Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

20/F


Elkezdtem brigadozni Tescóban és egyszer egy szép szőke hajú lány kérte hogy nem-i segítenék neki valamiben. Természetesen segítettem. 16-17 éves de marhásan jó néz ki. Szép szőke, a szemei szintén. Máma eljött utánnam egy lány hogy hova tartozik ez a virág mert nem tudja hova kell tenni. Aztán jön ez a szőke, istenem ez annyira aranyos marhára. Egy fiúval dolgoztam és kérdezem tőle hogy nem-i ismeri azt a szőke lányt hogy nem-i tudja a Fb nevét. Odaadta és én meg rairtam. Máma hazajöttem és 3.3 óta nem nézte meg a lány az üzenetet. Most megnézte de nem irt vissza. Hogyan tovább? Szeretném őt közelebről megismerni, állítólag nincs pasija. Írjam meg neki hogy én vagyon az a srác akitől kérdezed hogy hova tedd a virágot? Ez ciki, mert mindjárt megkérdezné hogy honnan van a fbje.


Vélemény? Tippek? Kérek normális válaszokat.


2018. máj. 5. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Marhásan jól néz ki 😄😄
2018. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azet kérdezi hogy honnan ismerem őt. Mit írjak vissza?
2018. máj. 5. 20:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy nem-i akar beszélgetni veled. A siker garantált. :D:D
2018. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rairtam vissza irt és kérdi hogy honnan ismerem őt
2018. máj. 5. 20:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Ird meg az igazat
2018. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt is ird meg hogy annyira elvarázsolt, h kideritetted a nevét. Es hogy ha zavarod akkor torlod es soha többé nem keresed. De ha nem, akkor szivesen beszelgetnel vele.
2018. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De akkor mindennek lőttek. Mondjam meg neki hogy nagyon megtetszett nekem aztán kérdeztem egy sráctól hogy nem-i ismeri a csajt és ismerte és oda adta a lány fbjét? Hogy nagyon bejön nekem? Ez túl nyomulós. El szeretném őt csábítani
2018. máj. 5. 20:40
 8/13 A kérdező kommentje:
Mivel varázsolt el? Kedezné mit válaszoljak?
2018. máj. 5. 20:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Jó, akkor sajnos nem tudok segíteni. Hogy akarod "elcsábítani", ha még egy egyszerű kérdésére se vagy hajlandó őszintén válaszolni?


Annyit még, hogy ha neki is leírod, hogy "nem-i", akkor viszont garantált, hogy kiröhög, és többet nem áll veled szóba.

2018. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt mindenképpen meséld el neki, hogy nem írástudatlan vagy, hanem csak vajdasági.
2018. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!