Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

20/F


Elkezdtem brigadozni Tescóban és egyszer egy szép szőke hajú lány kérte hogy nem-i segítenék neki valamiben. Természetesen segítettem. 16-17 éves de marhásan jó néz ki. Szép szőke, a szemei szintén. Máma eljött utánnam egy lány hogy hova tartozik ez a virág mert nem tudja hova kell tenni. Aztán jön ez a szőke, istenem ez annyira aranyos marhára. Egy fiúval dolgoztam és kérdezem tőle hogy nem-i ismeri azt a szőke lányt hogy nem-i tudja a Fb nevét. Odaadta és én meg rairtam. Máma hazajöttem és 3.3 óta nem nézte meg a lány az üzenetet. Most megnézte de nem irt vissza. Hogyan tovább? Szeretném őt közelebről megismerni, állítólag nincs pasija. Írjam meg neki hogy én vagyon az a srác akitől kérdezed hogy hova tedd a virágot? Ez ciki, mert mindjárt megkérdezné hogy honnan van a fbje.


Vélemény? Tippek? Kérek normális válaszokat.


2018. máj. 5. 19:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A nem-i az vajdasági? Elég sok vajdasági ismerősöm van, de egyiktől se hallottam, írásban se láttam.
2018. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor felvidéki. Nem emlékszem pontosan, múltkor egy másik kérdésénél írta, honnan származik.
2018. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A nem-i tuti nem vajdasági, itt nőttem fel, soha nem hallottam.
2018. máj. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!