Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan izmosabb/kondis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan izmosabb/kondis srác, aki a husis lányokat szereti? Max 70-75 kg átlagmagassághoz.

Figyelt kérdés
Mielőtt még letámadtok, szimpla kérdés. :D Sem pasizni nem akarok itt, sem azt olvasni, hogy a zsírdisznók menjenek vissza a föld alá röfögni.
2018. máj. 8. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha szép a nő akkor belefér(ne). 30/F
2019. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogyan oszlik el a súly? Ha minden combra és hasra megy, az nem vonzó, viszont ha mellre, fenékre és máshova is arányosan, akkor igen. Fontosabb kérdés, hogy mi miatt ducibb a lány? Aktív életmódot folytatok, így ha ő ennek jelenleg nem része, és nem akar része lenni fel kellene hagynom az aktív életmóddal ahhoz, hogy együtt legyünk, avagy ritkán találkoznánk (ami nem jó).
2019. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Átlag női magasság 164 cm. Én 180 cm-hez vagyok most 68-69 kiló. Sokallom. De ízlések és pofonok ugye.
2021. aug. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12: aktív életmódot élek, a sport a mindennapjaim része, mégsem vagyok egy atléta alkat (betegség miatt)... Pedig simàn lefutok 20 perc alatt 4 km-t, rosszabb passzban előfordul, hogy csak 23 perc. Középiskolàban simàn megelőztem a fiúkat is futàsban. Ahovà csak lehet, rollerrel vagy biciklivel megyek. Egészségesen étkezem, nincs cukor, nincs normàl liszt.

Az emberek azt hinnék, hogy egész nap zaba van nàlam, semmit nem csinàlok.

Első benyomàs utàn te is jól elhajtanàl, mert nem gondolnàd, hogy mennyire keményen dolgozom azért, hogy legalàbb ne annyira hízzak.

2021. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!