Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti próbálkoznátok a nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti próbálkoznátok a nőnél flörttel még egyszer?

Figyelt kérdés

Általában rosszul reagálok, ha egy férfi elkezd velem flörtölni, egyszerűen leblokkolok és nem tudok semmit reagálni.

Ti mit gondolnátok rólam az adott szituációban, próbálkoznátok még nálam vagy felejtős?


2018. máj. 11. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Elutasításnak venném és nem erőltetném. És helyesen tenném, ellenkező esetben joggal vádolhatnának zaklatással.
2018. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hányhoz képest mégegyszer?

Ha egyszer "elutasított" akkor teszek még néhány próbát.

Tucatszor viszont nem fogok próbálkozni. Utána egy kis ideig még nyitott vagyok arra, ha ő kezdeményez, hátha csak zavarban volt. De várni sem fogok örökké rá.


Ha nincs kölcsönös érdeklődés, akkor nem erőltetem.

2018. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kizárt! Látszik az egy nőn hogy mennyire "laza". Én befürödtem egy életre a görcsös nőkkel, így köszönöm, de nem.
2018. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz te.
2018. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, tedd meg te a következő lépést.
2018. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!