Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önbizalomnövelő flörtölés. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomnövelő flörtölés. Ha csinálod, kivel: olyannal, akivel el is tudnál képzelni valamit (szexet/kapcsolatot), vagy bárkivel, aki vevőnek tűnik rá?

Figyelt kérdés
Van lelkiismeret-furdalásod, ha esetleg a kiszemelted többet gondol bele, és le kell építened? Vagy így járt?

2018. máj. 12. 11:53
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Egy-két lepkét még így is biztos begyűjtesz... én csak az írásod alapján elképzeltelek valamilyennek, és kezdek beléd esni... :D :D :D na jó, csak vicceltem... :D
2018. máj. 13. 13:23
 22/24 anonim ***** válasza:
hahaha, és tessék, ironikus módon pont hova lyukadtunk ki. :D Nem egyszerű az ember lányának.. :)
2018. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

:D


;)

2018. máj. 13. 16:47
 24/24 anonim ***** válasza:

Nos, igazából érdekes dolog ez a flört...mi is számít annak. Nyilván az idős bácsis sztori az inkább a bókolás kategória.

Mondjuk azt én is felfogom, hogy senki alá nem adom a lovat. Ha munkában valaki vicceskedik csak nevetek, nyilván veszem a lapot, értem a viccet. De ezek csak puszta viccek. Elég sok férfival dolgozom együtt én lazán kezelem. Ha mondjuk észre venném, hogy jobban meg néz vagy máshogy viselkedik távolságtartóbb lennék de szerencsére csak olyanokon látom akikkel nem kell napi kontaktban lennem.


Az, mondjuk ha valakivel összenézel a metrón vajon flörtnek számít? Nem tudom. Például van egy srác reggelente a metrón, hát nem mondom ami jó az jó- :D - én sem vagyok fából néha meg-meg nézem. Nyilván észre is vette és mosolygott. Én is. De ennyi. És igazaból nyilvan tetszik de a saját emiatti zavartságom miatt is mosolygok. Vagy nem tudom jelenleg ez nem tiszta, de egyet tudok, hogy sose mennék tovább. Ha oda jönne borzalmasan szar alaknak érezném magam, hogy bocs barátom van úgyhogy próbálok máshova ülni, vagy másik metróval menni.


Na szóval szummázva ezek az ilyen ártatlan nézések, mosolyok szerintem nem komoly dolgok. Nyilván ha olyannal megy akivel napi kontaktban vagy a melóban az egyértelmű jele, hogy valami lehet. Akár kapcsolat akár szex. A többiben meg benne van a sima szemezés ami igazából egy ártatlanabb válfaja a flörtnek.

2018. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!