Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálkozzak még vagy engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Röviden tömören annyi hogy van egy lány akit még decemberben elhívtam egy randira, akkor igent mondott de még nem fixáltunk le időpontot, majd egy héttel később beszéltünk róla akkor azt mondta hogy lenne kedve eljönni, de ideje nincs, én ezt elhittem mert mondta is hogy a következő 1 hónapban nem ér rá, ő ugye máshol tanul és csak hétvégente van itthon, szóval emiatt elhittem neki, aztán rá írtam 1 hónappal később, akkor azt mondta hogy most nincs kedve randizgatni, mert ugye mielőtt elhívtam decemberben, azelőtt 1-2 héttel szakított a barátjával, most nemrég megint megpróbáltam de megint azt mondta hogy nem ér rá most az érettségik miatt, tudom így nagyon úgy néz ki hogy végig lekoptat és én csak rohanok utána, de mikor találkoztunk az egyik nap kb 5 percet tudtunk dumálni, de mégis azt éreztem hogy nem úgy viselkedett mint aki teljesen megunt és próbál távol maradni tőlem, ez csak annyit jelent hogy nagyon jól tudtunk dumálni és ő is beszélt, kérdezett tőlem,illetve végig mosolygott, én még egyszer megakarom próbálni, aztán ha akkor is hasonló válasz jön akkor tényleg elengedem, csak kíváncsi vagyok a volt véleményekre. Utólag még annyit hozzá fűzök hogy azért messengeren próbálkozok, mert mint említettem ő máshol tanul és csak hétvégente van otthon de akkor meg nem igazán mozdul ki, szóval nincs nagyon lehetőség hogy élőben próbálkozzak, pedig én is inkább úgy próbálnám.
2018. máj. 14. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem eleg egyertelmu, hogy csak nem akar megbantani, es azert nem mondja, hogy takarodjal mar?
2018. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
MÁJUS közepe van. Ennyire nem lehetsz hülye te sem!
2018. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jó dolog egy olyan busz után rohanni, ami nem vesz fel.
2018. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engedd el
2018. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!