Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tindert használta már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tindert használta már valaki a desktop ill. PC verzióban?

Figyelt kérdés
Nem szeretném az appot felrakni, érdekelne azok tapasztalata akik használták már így. Szigorúan csak telószámmal használnám NEM facebook-al. Ennek a használata is ,,ingyenes'' mint az applikációnak?

2018. máj. 26. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
nincs pc verzió belőle
2018. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem a weboldal, Online verzióját sry.
2018. máj. 27. 08:26
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs weboldalas verzió belőle, csak telefonos app létezik. nem fogsz tudni leskelődni....
2018. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van. Én szoktam. De csak akkor működik ha pl laptopod van mert abban van helymeghatározás, mert ugye az kell neki hogy hol vagy. Asztali gépben nincs, igy nem tudja helyileg hol vagy.
2018. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"De csak akkor működik ha pl laptopod van mert abban van helymeghatározás, mert ugye az kell neki hogy hol vagy. Asztali gépben nincs, igy nem tudja helyileg hol vagy."


Marhaság...


A google tudja hogy hol vagy a netes kapcsolatod alapján :) Nem GPS pontosságú, de kb be tud lőni és működik :)

2018. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, azota mar megcsinaltak hogy minden pc-n fusson rendesen. Nyilvan nem olyan pontos mint a telefon, de nagyjabol belő.
2018. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!